High League

Denis uderza w Szpilkę! „Kontuzja uratowała mu życie, karierę. Już by go nie było”

Denis Załęcki w mocnych słowach odniósł się do tematu Artura Szpilki. Wypowiedział się nie tylko w kwestii rewanżu, ale również skomentował reakcję pięściarza po High League 6.

„Bad Boy” jako gość w studio FANSPORTU TV udzielił obszernego wywiadu na żywo oraz odpowiedział na pytania kibiców. Odniósł się m.in. do porażki z Pawłem Tyburskim, fali hejt, czy reakcjach innych freak fighterów. Padło również pytanie o „Szpilę”.

Denis Załęcki mocno o Arturze Szpilce

Denis przyznał, że gdy wróci do zdrowia, jak najbardziej chciałby zmierzyć się ponownie z byłym pięściarzem, gdyż jest przekonany, iż jest w stanie go znokautować:

– Ja bym chciał, skoro człowiek jest pewny, że walkę by wygrał w 100 procentach, to wiadomo, że chciałby tego rewanżu. Chciałbym powyjaśniać, zrobić te rewanże. Szpilkę bym chciał, jak będę zdrowy i w odpowiedniej formie. Wiem, że jestem w stanie go rozk***ić raz-dwa i tyle w temacie. Jestem w stanie mu odciąć światło od życia i tyle.

Odniósł się również do nagrania, które Szpilka opublikował na swoich social mediach porażce Denisa. Zawodnik KSW zamieścił nagranie, na którym łapie się za głowę. Załęcki tak skomentował postawę byłego rywala:

Sprawdź!  Reprezentant ŁKS-u Łódź ostro o Denisie Załęckim! "Jedyny patocelebryta, z którym mogę walczyć. Zgrywa nie wiadomo kogo, a..."

Naśmiałem się. Gościowi uratowałem mu życie swoją kontuzją, uratowałem mu karierę, a on takie coś robi. Gdyby nie kontuzja, to by nie było Szpilki.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.