High League

Szpilka o znajomości z Denisem Załęckim! „Tutaj w ogóle jakiekolwiek sentymenty przestają mieć znaczenie…”

Dziś poznaliśmy w końcu nazwisko rywala, z którym przyjdzie się zmierzyć Arturowi Szpilce na gali High League 4. Świeżo Upieczony debiutant w MMA zawalczy w klatce z „Bad Boyem”, Denisem Załęckim.

Informacją, na którą wszyscy czekali po ogłoszeniu Artura Szpilki jako zawodnika High League, było nazwisko jego przeciwnika. Dziś wszystko jest jasne: 17 września 2022 roku w Gliwicach „Szpila” stoczy swój drugi pojedynek na zasadach MMA, a jego oponentem będzie Denis „Bad Boy” Załęcki.

Były pięściarz w rozmowie z Koloseum przyznał, że nie chciał walki z Torunianinem. Dodał jednak, że tym co go do tego przekonało, był aspekt sportowy. Załęcki to były mistrz Polski w K-1, a do tego wyrobił sobie nazwisko zarówno w walkach na gołe pięści, jak i w samym High League.

Szpilka nie ukrywa też, że zna się ze swoim przeciwnikiem. Co więcej w jego wypowiedziach widzi odbicie… siebie z przeszłości. Artur również przez laty szybko znalazł się na ustach wszystkich po swoich wypowiedziach, czy wpisach w mediach społecznościowych.

Jeśli chodzi o Denisa – oglądam go czasami w Internetach, słucham jego wypowiedzi i sobie przypominam dokładnie samego siebie, jak byłem młody i mówiłem co myślę. A że za dużo nie myślałem, to dużo mówiłem.

To też dało mu to, że dziś jest jednym z kluczowych zawodników federacji High League, czy w innych federacjach też jest pożądany. Jest, jaki jest, zero-jedynkowy. Z czasem się to zmieni, ale dzisiaj patrzę na to jak on teraz. Patrzę na to, że oprócz jakichś sentymentów, my ze sobą mamy się bić.

Koniec końców to właśnie o to chodzi. Fighterzy zmierzą się na zasadach MMA, a starcie zostało zakontraktowane na 3 rundy po 4 minuty każda.

Sprawdź!  Pudzianowski poza zasięgiem! Artur Szpilka o kolejnym rywalu w MMA: "On to robi 13 lat, jest prawdziwym zawodnikiem i umie to robić"

Tutaj w ogóle jakiekolwiek sentymenty przestają mieć znaczenie. Wiadomo, że możemy się lubić, ale wychodzi się tam bić. Powtarzam: bić. W MMA.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.