FAME MMA

(VIDEO) Szalony okrzyk bojowy Mateusza Murańskiego! „Bójcie się, nadchodzę!”

Już na zbliżającej się gali FAME MMA 15 zobaczymy długo oczekiwany rewanż! Arkadiusz Tańcula stoczy dwa pojedynki – z Mateuszem i Jackiem Murańskim.

Tańcula najpierw stanie do walki z Mateuszem Murańskim na zasadach MMA, a następnie w klatce rzymskiej zmierzy się z jego ojcem Jackiem. Wcześniej Tańcula pokonał oby dwóch rywali, jednak starcie z Mateuszem wywołało sporo kontrowersji.

Po pierwszych kilkudziesięciu sekundach wydawało się, że Murański zostanie znokautowany. Ten jednak przyjmował kolejne ciosy i nadal pozostawał walce. Obaj zawodnicy szybko jednak opadli z sił i ostatecznie o wyniku decydowali sędziowie i w górę powędrowała ręka „Aroya”.

Na zbliżającej się gali FAME MMA 15 starcie będzie wyglądać całkiem inaczej. Po walce okazało się, że Tańcula miał poważne problemy ze zdrowiem i trafił do szpitala. Tym razem jego przygotowanie kondycyjne i forma mają być znacznie lepsze. Podobnie będzie w przypadku Murańskiego, który wziął się za treningi i ćwiczy pod okiem doświadczonego zawodnika i trenera Roberta Maruszaka.

Dla Mateusza tamta walka była debiutem. Teraz ma on na swoim koncie sześć pojedynków, w tym cztery zwycięstwa i jedno przez ciężki nokaut. Bez wątpienia będzie lepiej przygotowany niż do pierwszego starcia.

Sprawdź!  (VIDEO) Alan twierdzi, że Amadeusz kłamie w sprawie ataku! "Ferrari" odpowiada! "Dźgnąłeś chłopaka. Leży pod respiratorem"

Pod uwagę wzięli to bukmacherzy, według których zobaczymy wyrównany pojedynek. Nie byli oni w stanie wskazać faworyta

Galę FAME 15 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS! Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną.

Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Szalone wideo Mateusza Murańskiego!

Murański udostępnił nagranie na swoich mediach społecznościowych, które zostało wykonane zapewne podczas kręcenia zapowiedzi przed zbliżającą się walką na FAME MMA 15.

W opisie, który pojawił się w jego relacji zaznacza: „Bójcie się, nadchodzę!”

Podobne nagrania udostępniał w social mediach tata Mateusza, Jacek Murański.

Jak myślicie, kto zwycięży w rewanżu? Tańcula, czy Murański?

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.