High League

Był plan na starcie z Normanem Parke!? Janikowski o szczegółach debiutu w federacji High League

Damian Janikowski udzielił wywiadu, w którym ze szczegółami opowiedział o podjęciu współpracy z freakową federacją High League.

Dotychczas wszystkie swoje pojedynki stoczył dla KSW, gdzie odniósł 7 zwycięstw w 12 starciach. Wszystkich rywali skończył przed czasem. Ostatnią wygraną zaliczył na gali w marcu, kiedy to ciężko znokautował Tomasza Jakubca i zdobył bonus za najlepsze KO wieczoru.

Janikowski o współpracy z High League

Tym razem Janikowski wejdzie do freakowego świata, jednak stoczy starcie sportowe. Zmierzy się Mateuszem „Don Diego” Kubiszynem na zasadach MMA i dystansie 3×3 minuty. W ostatnim wywiadzie dla Wirtualnej Polski zdradził jednak, że był inny plan na starcie w High League.

– Był pierwszy pomysł, żeby zrobić walkę bokserską, można powiedzieć, że łatwiej było Martinowi Lewandowskiemu, Wojsławowi podjąć decyzję, żeby tę walkę zrobić nie w formule MMA, w której na co dzień jestem i walczę dla KSW. Nie mając jeszcze potwierdzenia, decyzji, zgody, minęły 3-4 dni i ten pomysł się rozwiał. Widocznie znaleźli inny pomysł i trafiła się propozycja walki z Kubiszynem.

– (…) Nie chcę skłamać, ale słyszałem o tym, żeby walkę bokserską zrobić z Normanem Parke. Nie chcę skłamać, nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, czy tylko taki był rzucony temat, a jakby dalej poszło, to nie wiem.

Odniósł się również do słów „Jurasa”, który przyznał, że powinno być to starcie do jednej bramki na korzyść zawodnika KSW:

Sprawdź!  (VIDEO) "Don Diego" wyzywa do walki Załęckiego! Chce ukarać go za jego zachowanie! "Dzisiaj się ku**a zagotowałem..."

– Ja dwa dni temu dowiedziałem się, że to jest 3×3 minuty, bardzo krótka walka. Już mogli zrobić ciągiem te 9 minut. Czy do jednej bramki? To jest walka MMA, która zaczyna się od stójki. Patrząc na ostatnią walkę Kubiszyna z Denisem, wyglądało to dziwnie, ale myślę, że jak ja gdzieś złapię, wywrócę, zdominuję, to nie tyle, co na punkty, ale spokojnie powinienem skończyć to, ubijając go w parterze, albo kończąc jakimś poddaniem. Ale nie chcę się wychylać, bo nigdy nie wiadomo. Zawsze można dostać kopnięcie na głowę, obrotówkę.

Kursy bukmacherskie na walkę Janikowski vs. „Don Diego”

Galę HIGH League 5 obstawić można tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start dla nowych użytkowników przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli pierwszy kupon będzie zwycięski gracz otrzymuje pełną wygraną, jeżeli zaś przegra – Fortuna zwraca wkład, maksymalnie do 600 zł na konto. Na kupon można dodać jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie okaże się nietrafione, zwrot postawionej kwoty wraca i można wykorzystać je na dalszą grę.

Sprawdź!  "Popek" zapowiada brutalne RAM PAM PAM na GROMDA 10! (VIDEO)

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.