High League

Artur Szpilka nie chciał walki z Denisem Załęckim! „Jak powiedziałem to w swoim środowisku, to…”

Federacja High League potwierdziła dziś, z kim zmierzy się Artur Szpilka. Były pięściarz na gali High League 4 spotka się z jednym z najgorętszych nazwisk w świecie freak fightów, Denisem „Bad Boyem” Załęckim!

O tym, że Artur Szpilka po debiucie na KSW 71 i wygranej z Sergiejem Radczenką wystąpi na gali High League 4 dowiedzieliśmy się niespełna tydzień temu. Były pięściarz i pretendent do pasa mistrzowskiego WBC zapewnił sobie odpowiednie zapisy w umowie, które pozwalają mu na walki w innych federacjach.

Dziś z kolei High League poinformowało wszystkich, kto będzie rywalem „Szpili”. Na gali w Gliwicach 17 września 2022 roku Artur spotka się w klatce z Denisem Załęckim! Świeżo upieczony debiutant w MMA traktuje to zestawienie czysto sportowo, choć, jak przyznał w wywiadzie udzielonym Koloseum, nie zabiegał o ten pojedynek:

Nie wybierałem tej walki. Nawet powiem szczerze, że ja nie chciałem walczyć z Denisem. Potem jakoś włodarze jakoś to dogadali. Z tego co wiem, Denis też nie chciał walczyć.

Walka Artur Szpilka vs. Denis Załęcki na pewno będzie głośnym wydarzeniem. Już w pierwszych 24-godzinach sprzedała się 1/4 wszystkich biletów. „Szpila” przyznaje, że przyjął to starcie ze względu na aspekt sportowy, ale również medialny:

Sprawdź!  Denis Załęcki odpowiada Łukaszowi Jurkowskiemu: "Niech lepiej idzie potańczyć sobie z gwiazdami, a nie ocenia moją walkę"

Znaliśmy się wcześniej i to na tej zasadzie nie chciałem walczyć. Ale walka jest sportowa i uważam, że w Polsce wzbudzi to dużo emocji. Jak powiedziałem to w swoim środowisku, to każdy był mega zajarany, każdy czeka na tę walkę.

Były pięściarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, z kim przyjdzie mu się zmierzyć 17 września. Występ na High League 4 będzie drugim pojedynkiem Artura, a „Bad Boy” to znakomite wyzwanie, by się sprawdzić i podnieść swoje umiejętności:

Z tego co ja pamiętam, Denis jest mistrzem Polski w K-1, to doświadczenie ma, kopać potrafi. Do tego był, czy jest dalej chuliganem, więc to świadczy o tym, że w tych walkach na gołe pięści, walkach ulicznych, ma doświadczenie. Dla mnie to będzie druga walka, więc uważam, że jeśli chodzi o podnoszenie swojego poziomu z walki na walkę, to jest idealny przeciwnik.

Kursy bukmacherskie na walkę Artur Szpilka vs Denis Załęcki

Galę HIGH League obstawisz wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Sprawdź!  "Bonus BGC" stracił kontakt z rzeczywistością? "High League straszy, że będzie zabijać moją rodzinę"

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Gram z Fortuną! Odbieram bonus

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.