FAME MMA

Szeliga wygwizdany przez kibiców! Ostra reakcja fanów po ogłoszeniu rewanżu z Wrzoskiem! [WIDEO]

Za nami piątkowa gala FAME, w ktrakcie której federacja zapowiedziała kilka zestawień kolejnego wydarzenia. Wśród nich znalazł się ciekawy rewanż.

Piotra Szeligi na następnej gali ponownie zmierzy się Marcinem Wrzoskiem. Panowie zawalczyli po raz pierwszy podczas FAME 17, kiedy to po kopnięciu rywala były mistrz KSW źle wylądowała na ręce i doznał koszmarnej kontuzji. Nie był w stanie kontynuować walki, jednak zawodnicy od razu umówili się na drugi pojedynek.

Kiedy „Szeli” po face-to-face chwycił za mikrofon, natychmiast został wygwizdany przez kibiców. Kiedy próbował zabrać głos, osoby zebrane na hali zaczęły krzyczeć: „wypi***alaj!”.

Jest to reakcja na ostatnią aferę dotyczącą Szeligi i jego nowej partnerki, która jednocześnie jest żoną jego byłego trenera, aktualnie przebywającego w specjalistycznym ośrodku rehabilitacyjnym po wypadku, jaki doznał na ringu.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.