FAME MMA

Pasternak pokonał Tyburskiego z poważną kontuzją! Prosto z gali trafił do szpitala!

Rzecznik federacji FAME MMA potwierdził przypuszczania o poważnej kontuzji Michała Pasternaka, z którą musiał przewalczyć dwie rundy.

Podczas wczorajszej gali FAME Friday Arena 1 „Wampir” zmierzył się z kolejnym freak fighterem. Tym razem jego rywalem był Paweł Tyburski, który zapowiadał, że będzie to ogromne wyzwanie dla Pasternaka, który jeszcze nie mierzył się z tak mocnym rywalem w stójce.

„Wampir” jednak po raz kolejny pokazał jaka przepaść dzieli zawodowców od freak fighterów. Sam jest parterowcem, a mimo to na zasadach K-1 brutalnie zweryfikował „Tyboriego” uznawanego za najlepszego freaka, jeśli chodzi o płaszczyznę stójkową.

Tyburski pokazał serce do walki i do samego końca próbował wymieniać ciosy z Pasternakiem, jednak nie robiły one na nim żadnego wrażenia. „Wampir” od początku starcia wywierał presję i zasypywał „Tyboriego” mocnymi uderzeniami oraz brutalnymi kolanami.

Po pierwszej rundzie jednak można było zauważyć, że ma poważny problem z ręką. Mimo to do samego końca wyprowadzał nią ciosy, a po zwycięstwie musiał trafić do szpitala. Rzecznik FAME w rozmowie z Koloseum potwierdził, że najprawdopodobniej doszło do zerwania bicepsa:

Sprawdź!  Kołecki zadebiutuje w FAME? Jest otwarty na walkę z Don Kasjo: "Jeśli dostanę atrakcyjną propozycję, to mogę w każdej formie z Kasjuszem"

– Już po pierwszej rundzie miał zerwany biceps. Niesamowita historia, że dwie rundy walczył na takim zaangażowaniu. Udał się karetką do szpitala. Wstępna diagnoza, że biceps jest zerwany i prawdopodobnie jeszcze dzisiaj przejdzie operację. Czekamy na aktualizację.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.