KSW

Szef KSW wbił szpilkę w świat boksu! Wyjaśnił kwestię sędziów walki legend

Człowiek niemal w pełni odpowiedzialny za KSW Epic, a więc Martin Lewandowski, odniósł się do kwestii sędziów walki Adamek vs Khalidov. Wokół tej sprawy powstało niemałe zamieszanie, co szef KSW wyjaśnił na wywiadzie.

Już za kilkanaście godzin w okrągłej klatce dojdzie do hitowej walki legend polskich sportów walki. Tomasz Adamek i Mamed Khalidov zmierzą się w starciu na zasadach boksu, ale powstała wielka niewiadoma – kto będzie sędziował tę walkę? Dyskusja rozpoczęła się od wypowiedzi Mateusza Borka, według którego informacji w klatce i przy kartach punktowych mieli znaleźć się m. in. arbitrzy ze świata kick-boxingu.

Sprawę skomentował szef Polskiej Unii Boksu, który stwierdził, że wolałby uniknąć skojarzenia PUB z pojedynkiem Adamek vs Khalidov. Głos w końcu zabrał też Martin Lewandowski.

KSW Epic PPV: Oglądaj za 10 zł!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. Jak otrzymać kod PPV za jedyne 10 złotych na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Tomasz Sarara o walce z Izu Ugonohem w KSW: "Ludzie czekają na taką walkę i ja jestem gotowy taką walkę zrobić"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest nieograniczona.

Lewandowski skomentował zamieszanie z sędziami

Mateusz Borek wywiadu w sprawie sędziów udzielił Arturowi Mazurowi. To też właśnie prowadzący Klatka po klatce porozmawiał też z szefem KSW.

To nieprawda! Będą sędziowie, którzy sędziują walki bokserskie – powiedział Lewandowski. – Prawdą jest, że nie będą to sędziowie podlegający pod Unię czy Polski Związek Bokserski dlatego, że walka Khalidov vs Adamek nie jest sankcjonowana przez nich.

– Mieliśmy takich kilka pomysłów, żeby wziąć sędziów z Unii, jednak nie dostali oni zgody. To jeden aspekt, a drugi jest taki, że nawet gdyby była ta walka sankcjonowana… no, niestety i tutaj jedną szpilę wcisnę w to środowisko bokserskie. Akurat co do sędziowania w boksie polskim można mieć bardzo dużo zarzutów i tutaj myślę, że większość z państwa jak i tutaj kolega Artur się zgodzi, że sędziowanie w boksie wygląda bardzo źle.

Współwłaściciel KSW podkreślił też, że wbrew krążącym opiniom, do każdej z walk dobrany został sędzia, który zna się na konkretnej formule. Martin Lewandowski zapewnił, że arbitrzy zostali „prześwietleni” i mają doświadczenie. Koniec końców zdementował też słowa Mateusza Borka co do składu w walce Adamek vs Khalidov.

Sprawdź!  Wszyscy sędziowie widzieli walkę inaczej! Są karty punktowe po walce Martinek vs. Omielańczuk!

No właśnie to są sędziowie boksu! Naprawdę potwierdzam swoje słowa. Po prostu będą to sędziowie, którzy sędziują walki bokserskie. Jest bałagan ogólnie w świecie boksu. Większość społeczeństwa ma wrażenie, że ci którzy się nie pojawiają na walkach bokserskich organizowanych i sankcjonowanych przez Unię czy Związek nie sędziują wcale. Jak wiemy, tam jest zamieszanie.

Odbierz kod PPV na galę KSW Epic za 10 zł!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.