GROMDA

„Siwy” z Górala Żywiec wraca do ringu! Zawalczy na GROMDA 16

Już tylko kilka dni dzieli nas od gali GROMDA 16. Kibice nie mogą doczekać się emocji, jakie zapewnią w małym ringu bijocy. Wczoraj poznaliśmy kolejnego wojownika, który wróci do walk na gołe pięści!

Fani brutalnych walk na gołe pięści z utęsknieniem czekają na galę GROMDA 16. Kolejna edycja będzie miała miejsce już 1 marca, a spodziewać się na niej można kolejnych ekscytujących starć. Pojawią się nowe twarze, ale też powrócą te, które kibice doskonale znają.

W charakterystycznym, małym ringu 4×4 m ponownie swoje walki stoczą „Scarface”, „Joker”, „Mario”, czy „Wasyl”. Jak potwierdził Mariusz Grabowski, odbędzie się też zaległa potyczka zwycięzców turnieju. „Basque” zmierzy się z „Bułą”.

SIWY wraca na GROMDA 16

Wczoraj poznaliśmy kolejnego uczestnika GROMDA 16. Do ringu wróci „Siwy” z ekipy Górala Żywiec. Mariusz Siwak dwukrotnie pojawiał się w organizacji Grabowskiego. Debiutował na gali z numerem 11, gdzie przegrał z „Łazarem” przez KO w 2. rundzie. Rafał Łazarek również wystąpi 1 marca, toteż nie można wykluczyć rewanżu. Powróciwszy na wydarzeniu numer 14, „Siwy” przez TKO w 1. rundzie pokonał „Wazyla”.

Sprawdź!  Dominacja Jokera! Wasyl ciężko znokautowany! [WIDEO]

Znać swoją wartość. Nie być wieśniakiem i nie zgrywać milionera. Mieć życiowy balans… bo samiec alfa to jest gracz, który nigdy nie liczy na farta.

GROMDA 16 odbędzie się już 1 marca 2024 roku. Transmisja na żywo dostępna wyłącznie w PPV. Limitowana pula biletów dostępna będzie na eBilet.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.