Bez kategoriiKSW

(VIDEO) Pudzianowski pokazuje na Mamedzie swoją przewagę! „Tyle to ja jedną ręką podnosiłem”

Przewaga Mariusza Pudzianowskiego będzie ogromna. Jeśli chodzi o warunki fizyczne, pod tym względem rywal nie stanowi dużego wyzwania.

Za nami media week i poranne ważenie. Wiemy już, ile zawodnicy wnieśli na wagę, a różnica pomiędzy byłym strongmanem, a Mamedem Khalidovem robi spore wrażenie i jest znacznie większa, niż w przypadku starcia z Michałem Materlą.

Zawodnicy już jutro wejdą do klatki i zmierzą się ze sobą w main evencie KSW 77. Hitowe starcie legend zostanie poprzedzona dwoma pojedynkami o pasy w kategorii koguciej i półciężkiej.

Na karcie walk znalazło się także wyczekiwane zestawienie pomiędzy Danielem Rutkowskim i Lom-Ali Eskijew, które musiało zostać przełożone ze względu na kontuzję zawodnika z Niemiec.

Dostęp do KSW 77 można uzyskać jedynie po wykupieniu abonamentu w Viaplay. Miesięczna subskrypcja kosztuje 34,99 zł. Wystarczy zarejestrować się klikając w poniższy baner.

Założenie nowego konta nie potrwa dłużej, niż minutę, a pozwoli na dostęp w najwyższej jakości do XTB KSW 77, poprzednich gal oraz wielu filmów, seriali i innych wydarzeń sportowych.

Sprawdź!  Mamed chce wrócić do klatki. Wysyła wiadomość do szefa KSW: "Wysłałeś mnie na emeryturę?"
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie KSW77_480x400.png

Ogromna przewaga Pudzianowskiego

Podczas porannego ważenia Mamed wniósł na wagę zaledwie 93,3 kg. Natomiast Pudzianowski ważył 117,5 kg. Oznacza to, że różnica pomiędzy nimi, to aż 24,2 kg. Przewagę warunków byłego strongmana mogliśmy zobaczyć w materiale promującym jutrzejszą galę.

Mamed wskoczył na plecy siedzącemu rywalowi, a ten bez problemu wstał i zrobił z nim przysiad. Pokazał, że waga Khalidova nie jest dla niego żadną przeszkodą, po czym zaproponował, żeby teraz rywal zrobił z nim to samo.

Przyznał również, że mimo iż nie robi takich treningów na siłowni jak kiedyś, to nadal jest bardzo silny, a Mameda w przeszłości byłby w stanie podnieść jedną ręką.

– Nie no, Mamed jest sporo lżejszy. Dla mnie w przysiadzie czy w martwym ciągu 200 kg to pestka. Mimo że nie trenuję na siłowni, te 90 kg… Za dobrych czasów 100 kg jedną ręką podnosiłem, więc nie byłby to problem. Choć dzisiaj 100 może nie, ale te 60-70 kg jedną ręką spokojnie podniosę.

-> Oglądaj walkę Khalidov vs Pudzianowski na żywo!

Kursy bukmacherskie na XTB KSW 77

Całą galę KSW 77: Pudzianowski vs. Khalidov obstawicie u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano dla Was specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł! Już za samą rejestrację dostaniesz dodatkowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych zostanie ci przyznane za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Szef KSW potwierdza! Pracuje nad zakontraktowaniem Overeema! Spotkał się z legendą wagi ciężkiej

Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, a jeśli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli typerskie przeczucie Cię zawiedzie przy okazji KSW 77, otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. 

-> Odbierz bonus i obstaw KSW 77

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.