KSW

Ostatnie face to face Adamka i Khalidova! Legendy już dziś wejdą do klatki [WIDEO]

Tomasz Adamek i Mamed Khalidov, po raz ostatni przed XTB KSW Epic, stanęli wczoraj do face to face. Pojedynek legend odbędzie się już za kilkanaście godzin!

Bokserskie starcie elektryzuje niemal wszystkich kibiców sportów walki. Fani nie mogą się doczekać konfrontacji Adamka i Khalidova. Czy były mistrz świata, mimo długiej przerwy, poradzi sobie z niekonwencjonalnie bijącym Mamedem? Czy legenda KSW zaskoczy „Górala”? Odpowiedzi na te pytanie poznamy już dziś wieczorem!

Adamek – Khalidov: Transmisja za 10 PLN!

Bukmacher Fortuna przygotował specjalną ofertę dla nowych użytkowników, którzy czekają na starcie Adamka z Khalidovem. W kilka minut możesz odebrać jeden ze 150. PPV! Jak otrzymać kod PPV na galę KSW Epic? Poniżej znajdziesz zasady opisane krok po kroku:

  1. Załóż konto w eFortuna – KLIKAJĄC TUTAJ – koniecznie tego linku promocyjnego + zaznacz zgody marketingowe
  2. Wpłać depozyt minimum 25 zł.
  3. Postaw pierwszy kupon z dwoma zdarzeniami na galę KSW EPIC za minimum 10 zł.
  4. GOTOWE! Kod PPV otrzymasz SMS-em lub na adres email.
Sprawdź!  Duże wyzwanie przed Szpilką! Jest gotowy na walkę z Wrzoskiem: "Kości zostały rzucone"

WAŻNE! Pamiętaj, że musi to być pierwszy kupon po założeniu konta (dwa zdarzenia z KSW Epic na kuponie). Aby odebrać bonus musisz otworzyć konto Z TEGO LINKUIlość darmowych kodów jest ograniczona i wynosi tylko 150 sztuk. Kto pierwszy, ten lepszy!

Mamed vs Adamek – ostatnie face to face!

Wczoraj odbyła się oficjalna ceremonia ważenia na żywo, gdzie kibice mogli przekonać się na własne oczy w jakiej formie są bohaterowie KSW Epic. Wreszcie jako ostatni na scenie pojawili się bohaterowie main eventu. Poniżej możecie zobaczyć ostatnie spotkanie twarzą w twarz, przed dzisiejszą walką!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.