Clout MMA

Ferrari z mocną szpilką w stronę Denisa Załęckiego! „Zasponsoruję mu zmianę płci”

Amadeusz Roślik nie przestaje prowokować Denisa Załęckiego. Przy ich pierwszym spotkaniu możemy spodziewać się naprawdę dużych dymów.

„Ferrari” niespodziewanie zaatakował „Bad Boya”, rozpoczynając nowy konflikt we freak fightach. Kibice zaczęli podejrzewać, że chodzi o ich potencjalną walkę i mieli rację. Do sieci trafiła informacja, że mają bić się już na gali Clout MMA 5.

W ostatnim nagraniu Amadeusz potwierdził, że otrzymał ofertę od federacji oraz postanowił podgrzać atmosferę przed pojedynkiem. Nie szczędzi on ostrych słów w stronę Załęckiego i jest bardzo pewny siebie przed spotkaniem z nim.

Zadrwiłem z ciebie, tak jak robi to cała Polska. Myślisz, że możesz podskakiwać do imperatora? Jesteś rozj…ny na kawałki, a będziesz rozerwany na strzępy. Twoja psychika jest krucha, twojej psychiki już nie ma, co ty sobie wyobrażasz? – mówił kilka dni temu.

Tym razem stwierdził, że po pojedynku opłaci „Bad Boyowi” operację zmiany płci i zrobi z niego gwiazdę Trans TV, czyli projektu, który stworzył wraz z Natanem Marconiem, gdy przebywali w Tajlandii:

Sprawdź!  Denis przeprasza po Clout MMA 2! Obszerne wyjaśnienia Załęckiego: "Znam swoje wady i pracuję nad tym"

– To nie tak, że go nienawidzę. Ja go uwielbiam, będę uwielbiał dojeżdżać jego żeńską psychikę, aż zmieni płeć na tę, którą posiada w środku. W środku jesteś kobietą. W twoich oczach widziałem małą dziewczynkę w ciele dużego chłopca.

 (…) Odpalimy z Natanem Trans TV w twoim mieszkaniu. Będziesz naszą główną atrakcją. Zrobimy mu profesjonalną zmianę płci. Obiecuję, że po walce sam mu ją zasponsoruję.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.