Clout MMA

Artur Szpilka proponuje kolejnego rywala dla Denisa Załęckiego! „Teraz będzie miał walkę o to, kto…”

Były pięściarz nie przestaje wbijać szpilek w Denisa Załęckiego. Tym razem zaproponował dla niego kolejnego przeciwnika.

Artur Szpilka sam mierzył się z „Bad Boyem” i wygrał przez kontuzję rywala. Po walce ich relacje mocno się popsuły, a w mediach dochodziło do wymiany zdań. Przy okazji kolejnych porażek „Szpila” nie przepuścił okazji, by uderzyć w Załęckiego.

Tym razem po walce z Omielańczukiem publikuje na social mediach różne nagrania z pojedynku wraz ze swoim komentarzem. Na Twitterze udostępnił między innymi „lekcję pokory” oraz odpowiedział jednemu z Internautów.

Kibic zasugerował, że w kolejnym pojedynku dojdzie do rewanżu Artura Szpilki z Denisem Załęckim. Zawodnik KSW szybko wyjaśnił, że nie ma na to szans i kolejnym rywalem „Bad Boya” będzie Marcin Najman, z którym zmierzy się o miano „Cesarza”.

– Zwariowałeś??? On teraz będzie miał walkę o to, kto zostanie Cesarzem, oczywiście jak Marcin Najman da mu szansę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.