GROMDA

Siwy z Górala Żywiec wyzwał zawodnika KOTS! „Nie po drodze nam za…” [WIDEO]

„Siwy”, który już dziś na gali GROMDA 16 weźmie udział w turnieju, wyzwał na pojedynek rywala z King Of The Streets!

Już dzisiejszego wieczoru odbędzie się GROMDA 16, podczas której nie dojdzie do wielu ekscytujących pojedynków. Na ceremonii losowania poznaliśmy pary turnieju i do ciekawych zestawień dojdzie już na etapie ćwierćfinałów. „Siwy” zmierzy się ze „Spejsonem”.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Chuligan Górala Żywiec chce walki z zawodnikiem KOTS!

Organizacja GROMDA jest doskonale znana za granicami Polski. Mariusz Grabowski niejednokrotnie wspominał o licznych zgłoszeniach, które otrzymuje. Zagraniczni bijocy nie zawsze sprawdzają się w małym ringu 4×4 m.

Jednym z zawodników, który kilkukrotnie miał stawić się w Mieście Grzechu jest „Bash” z King Of The Streets. Marcin „Siwy” Siwiak z ekipy Górala Żywiec powiedział w rozmowie z Fansportu TV, że jest chętny na walkę z nim nawet za darmo!

Sprawdź!  Scarface zawalczy z najmocniejszymi zawodnikami GROMDY!? "Teraz jestem świadomy, że..."

Jest taki chłopak z zagranicy, który dwa razy wybierał się do nas na GROMDĘ i w końcu nie dojechał. Nazywa się „Bash”. To zawodnik, który bił się w King of the Streets, chciałbym z nim zawalczyć. Dodawał posty, że przyjedzie, a nie przyjechał. Jeżeli by tu kiedyś był, to mogę się z nim bić nawet za darmo. Nie po drodze nam z nim za to, co robi.

Zobacz też inne wywiady przed GROMDA 16:

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.