GROMDA

GROMDA 16: Gdzie i jak oglądać? Transmisja PPV. Cena, ile kosztuje?

Dzisiejszego wieczoru o godzinie 20:00 startuje GROMDA 16. Już dziś, w piątek 1 marca, organizacja GROMDA wraca z kolejną ekscytującą galą. Na kibiców czeka moc wrażeń, które zapewnią twarde walki na gołe pięści. Gdzie i jak oglądać GROMDA 16? Transmisja PPV. Ile kosztuje?

To już dziś! GROMDA 16 odbędzie się w piątek 1 marca. Hitowa gala walk na gołe pięści znów zagości na ekranach stęsknionych kibiców. Ci doskonale wiedzą, czego można spodziewać się po wydarzeniu, które będzie miało miejsce w Pionkach. Mocne, twarde walki, pękające szczęki i brutalne nokauty! Dokładnie z tego słynie GROMDA.

Gdzie i jak oglądać GROMDA 16?

GROMDA 16 rozpocznie się już dziś, tj. w piątek 1 marca, o godzinie 20:00. Transmisja na żywo z gali dostępna będzie jedynie w systemie PPV. To jedyny sposób, by legalnie obejrzeć ekscytujący event z walkami na gołe pięści.

Na kibiców czeka oczywiście świetnie obsadzony turniej, który stał się wizytówką GROMDY. W jego składzie znaleźli się debiutanci, jak „Paczek” czy „Aslan”, ale też dobrze znane postaci. Już w 1. rundzie „Spejson” zmierzy się z „Siwym”.

Sprawdź!  Kontuzja "Hose" kończy ćwierćfinał GROMDY! Został wyniesiony na noszach!

Na gali GROMDA 16 nie zabraknie też elektryzujących superfightów. W małym ringu 4×4 m dojdzie do zaległego finału z 14. edycji. Serey Lander, czyli „Basque” skrzyżuje pięści z „Bułą”. Do tego ekscytująco zapowiada się pojedynek niepokonanych Marcina „Wasyla” Wasilewskiego z Jakubem „Jokerem” Szmajdą.

Transmisja PPV. Ile kosztuje GROMDA 16?

Gdzie oglądać galę GROMDA 16? Transmisja dostępna będzie wyłącznie w systemie PPV. Ten można wykupić na stronie https://gromda.tv. Wystarczy, że zalogujecie się na swoje konto lub założycie nowe. Po opcjonalnym teście odtwarzacza przechodzicie do wyboru jednego z pakietów.

  • BASIC – cena zaczyna się od 39,99 zł. Transmisja stream online w jakości 720p i dostęp 24h do zapisu VOD.
  • PREMIUM – cena zaczyna się od 44,99 zł. Transmisja GROMDA 16 w jakości 1080p i 7-dniowy dostęp do zapisu gali.
  • VIP – najpełniejszy pakiet. Stream z gali dostępny jest w jakości HD (1080p) i 7-dniowy dostęp do VOD po zakończonej gali. Oprócz tego obejrzeć można hitową galę GROMDA 15. Cena zaczyna się od 49,99 zł.

Jak wykupić GROMDA 16?

Jak oglądać GROMDA 16? Po tym, jak wybrany zostanie odpowiedni pakiet można przejść do ekranu płatności. Tam dostępny jest szereg różnych możliwości: od karty kredytowej lub debetowej, przez ePrzelew czy kod Blik. Do niektórych z płatności doliczona zostanie prowizja.

Sprawdź!  "Łazar" wraca do ringu GROMDY! Przypominamy emocjonujący pojedynek z Kubiszynem

Gala GROMDA 16 PPV rozpocznie się już dziś, w piątek 1 marca, o godzinie 20:00. Kliknij w baner i oglądaj walki na gołe pięści na żywo!

KARTA WALK

Superfighty:

Turniej – ćwierćfinały:

  • „SUCHY” vs „ASLAN”
  • „PIASEK” vs „RUSZKI”
  • „BICEK” vs „PACZEK”
  • „SPEJSON” vs „SIWY”

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.