GROMDA

Anglicy w strachu przed bijokami GROMDY! Kibice ostrzegają: „Oglądałem te polskie walki i…”

„Siwy” z GROMDY, który już dziś wieczorem weźmie udział w turnieju, wyzwał na pojedynek „Basha” z King Of The Streets. Fani ostrzegają zawodnika przed walką w Polsce.

Marcin Siwiak wraz z kilkoma innymi bijokami już dziś zawalczy w turnieju GROMDA 16. Już w pierwszej rundzie spotka się z potężnym „Spejsonem”. Obaj mają już na koncie walki na gołe pięści w organizacji Mariusza Grabowskiego. „Siwy” w wywiadzie dla Fansportu TV wyzwał na pojedynek zawodnika KOTS, któremu fani w social mediach wyrazili swoją opinię o walce w Polsce.

Galę GROMDA 16 obejrzysz wyłącznie w PPV. Cena za dostęp zaczyna się od 39,99 zł, ale do wyboru są też rozszerzone pakiety z wieloma dodatkami! Dostęp do gali wykupisz – TYLKO TUTAJ!

Fot. GROMDA

Anglicy w strachu! Ostrzegają przed walkami w GROMDZIE!

„Bash” przed kilkoma tygodniami zamieścił na swoim Instagramie wideo, którym zapowiedział, że „bilet kupiony i zawalczy 1 marca”. Zawodnik, jak już wiemy, nie zawalczy na gali GROMDA 16. Pod jego wpisem szybko pojawiły się wpisy ostrzegające go przed walką z polskimi bijokami!

Sprawdź!  Szef GROMDY zapowiada debiut Popka! Wiemy, podczas której gali raper zawalczy na gołe pięści!

– Mam nadzieję, że dostaniesz za walkę porządny hajs. Zawodnicy w GROMDZIE są poziomy wyżej nad twoimi normlanymi rywalami.
– Tam walczysz z prawdziwymi wojownikami… Weź się za porządny trening, nie p…dol się z tym.
– Bash, uwielbiam cię, ale nie jesteś sobie w stanie z nimi poradzić.
– Nie mam wątpliwości, że skopałbyś mi tyłek, ale według mnie to dla ciebie za duży krok. Pomyśl o zdrowiu.
– Ci goście są z innej gliny. Większość moich polskich znajomych są lub byli zawodnikami. To poważni wojownicy. Trenuj ciężko i weź to na poważnie. Są bezwzględni!
– Ci goście zjedzą cię na śniadanie. To nie są gwiazdy na Instagramie, po prostu czysta przemoc. Pamiętaj o tym.
– Oglądałem te polskie walki. Do teraz mam koszmary.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.