Boks

Saunders nie pojawił się na face to face! Straszy odwołaniem pojedynku z Canelo [WIDEO]

W najbliższy weekend w nocy z 8 na 9 maja ma dojść do wyczekiwanego pojedynku w wadze super średniej o unifikację pasów WBC, WBA i WBO. Saul Alvarez (55-1-2, 37 KO) ma zmierzyć się z Billym Joe Saundersem (30-0, 14 KO), jednak ekipa Brytyjczyka straszy odwołaniem pojedynku.

W całym zamieszaniu chodzi o rozmiar ringu. Saunders chce walczyć w większym, niż ten, który przygotowano dla Canelo. Jeśli jego warunki nie zostaną spełnione, zapewnia, że nie wyjdzie do walki. Pięściarz wystawił swojego rywala i nie pojawił się pierwszym spotkaniu przed pojedynkiem.

Ojciec pięściarza Tom Saunders powiedział – [Transkrypcja bokser.org] Nie widzę możliwości, by doszło do spotkania twarzą w twarz. Negocjacje w sprawie rozmiaru ringu się załamały, a w kontrakcie nie ma ani słowa o tym rozmiarze. Dla Canelo przygotowano osiemnastostopowy ring. To rozmiar ringu amatorskiego. Taki był plan Alvareza. On chce zabrać jeden z atutów Billy’ego, pracę i szybkość nóg. Na początku Canelo twierdził, że chce walki w ringu dwudziestostopowym, my chcieliśmy dwudziestoczterostopowego, a potem zeszliśmy do dwudziestodwustopowego.

– Nie pozwolę, by mój syn boksował przeciwko gościowi, którego uważa się za króla boksu, w tak małym ringu. Wszystko jest ustawiane przeciwko nam, ale sprawy ringu nie odpuścimy. Do walki nie dojdzie. Nie wydaje mi się, by Canelo chciał starcia z Billym Joe. Alvarez chce pewnego zwycięstwa, a my nie pozwolimy mu ograniczyć mobilności Billy’ego.

– Mamy dość tego gówna. Dość uginania się przed żądaniami Canelo. Ktoś powiedział mu ”nie” i typ się zdenerwował, bo wszyscy się zawsze przed nim płaszczyli. Jego cel to doprowadzenie do walki w dwudziestostopowym ringu, ale to nie przejdzie – dodał.

Sprawdź!  Mike Tyson o narkotyku, który odmienił jego całe życie: "To piękne lekarstwo, ale ludzie nie patrzą na to w ten sposób"

Takiej okazji nie zamierza przepuścić John Ryder (29-5, 16 KO). Nad ranem ma wylecieć do Dallas i jeśli Saunders naprawdę nie zawalczy, Ryder zajmie jego miejsce, żeby zmierzyć się z Meksykaninem, który jest uznawany za najlepszego pięściarza bez podziału na kategorie wagowe.

Gdzie oglądać Canelo Alvarez vs Joe Saunders?

Canelo Alvarez vs Saunders gdzie oglądać?

Pojedynek Canelo vs Saunders cieszy się dużym zainteresowaniem i najprawdopodobniej Brytyjczyk nie odpuści takiego starcia. Walka z Meksykaninem da zapewne wypłatę życia, ale także wielką szansę. Jeśli pięściarz pokona Canelo, zrobi się o nim naprawdę głośno.

Nie ma więc wątpliwości, że jeśli dojdzie do starcia w nocy z soboty na niedzielę zobaczymy prawdziwą ringową wojnę. Co ważne, dostęp do gali można uzyskać jedynie po wykupieniu płatnej subskrypcji, która kosztuje zaledwie 7,99 zł.

Wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie poniżej:

Gdzie i o której oglądać Saul „Canelo” Alvarez vs Jose Saunders – szczegółowe informacje.

Sprawdź!  "Pieniądze nie wynagrodzą tego co będzie się działo za 10 lat w jego głowie" - Don Kasjo o dalszej karierze Artura Szpilki

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *