KSW

„Zróbmy walkę dwóch mistrzów” – Marian Ziółkowski chce się zmierzyć z Danielem Torresem

Jak wiadomo najbardziej oczywistym pretendentem do pasa mistrzowskiego wagi lekkiej w KSW jest Borys Mańkowski (22-8-1). Jednak Poznaniak nabawił się poważnej, a jak sam niedawno twierdził w wywiadzie dla polsatsport.pl jego powrót nastąpi prawdopodobnie pod koniec roku.

Mistrz w wadze lekkiej Marian Ziółkowski (23-8-1) chciałby przed starciem z Borysem zawalczyć jeszcze jedno starcie. Na Instagramie „Golden Boy” wyraził chęć na walkę z czempionem w dywizji do 66 kilogramów.

„Wygląda na to, że przed grudniem nie ma co liczyć na walkę z Borysem, więc na myśl przychodzi mi zawodnik, który sam deklarował, że bardzo chce walki ze mną. Mistrz KSW Daniel Torres. Będę gotów na sierpień/wrzesień. Zróbmy walkę dwóch mistrzów.”

napisał Marian Ziółkowski

Marian „Golden Boy” Ziółkowski w swojej bogatej karierze stoczył ponad 30 pojedynków. Występował w takich organizjach jak: PLMMA, TFL czy FEN. W 2018 roku zadebiutował w federacji KSW, gdzie na gali z numerem 44 przegrał przez poddanie z Kleberem Koike Erbstem (26-5-1). Na KSW 57 znokautował Romana Szymańskiego (13-6) zdobywając pas w wadze lekkiej. W pierwszej obronie tego trofeum na KSW 60 poddał Macieja Kazieczkę (7-2)

Sprawdź!  Włodarczyk dostał ofertę walki ze Szpilką! Jest szansa na debiut w MMA? "Otrzymałem propozycje z wielu federacji, ale..."

Daniel Torres dał się poznać jako niezwykle widowiskowo walczący zawodnik. W KSW zadebiutował na gali z numerem 44, gdzie po fenomenalnym pojedynku wypunktował Filipa Wolańskiego (11-4). Obecnie może się pochwalić czterema wygranymi z rzędu. Tytuł w wadze piórkowej zdobył na KSW 58, gdzie już w pierwszej rundzie pokonał przez KO Salahdine’a Parnasse’a (14-1-1)

źródło: Instagram/Marian Ziółkowski

Bartosz Oles

Od lat prawdziwy fan dobrego MMA. Sportami walki interesuje się od 14 roku życia. Na bieżąco śledzę wszystkie gale UFC oraz KSW. Największy idol? Pomimo kilku wybryków - Jon Jones! W wolnym czasie dużo podróżuje oraz spędzam czas ze znajomymi.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.