MMA VIP

Rysiu Szczena kolejny raz dostał z liścia od Marcina Najmana! Spięcie w hotelu przed walką na MMA-VIP 3

Już jutro gala MMA-VIP 3, na której do klatki powróci Marcin Najman. W nadchodzącym pojedynku zmierzy się z Rysiem „Szczeną” Dąbrowskim.

„El Testosteron” po kolejnej emeryturze powróci do klatki, żeby zmierzyć się ze „Szczeną” znanym z programu „Chłopaki do wzięcia”. Pomiędzy rywalami padło kilka mocnych słów, które doprowadziły do konfrontacji na kilkadziesiąt godzin przed galą.

Jakiś czas temu do sieci trafiła informacja, że Dąbrowski został zatrzymany w związku z przemocą domową i istniało ryzyko, że nie będzie mógł zmierzyć się z Najmanem. „El Testosteron” postanowił zwrócić się do sądu. Zaproponował, że sam wymierzy karę „Szczenie”, gdyż będzie to najgorszy z możliwych wyroków.

Dotarła do mnie wiadomość, że Ryszard „Szczena” Dąbrowski został zatrzymany przez policję w sprawie awantury domowej. Ja w tym miejscu chciałbym wyrazić taką opinię. Oczywiście nie chciałbym wpływać na decyzję niezależnego sądu, ale wysoki sądzie większa kara niż walka ze mną „Szczeny” nie spotka. Więc jeśli jest to jakiś argument, to proszę to wziąć pod uwagę. Ryszard „Szczena” Dąbrowski zapłaci za to, co wyczyniał wczorajszej nocy – powiedział Najman na swoim kanale.

Sprawdź!  Ivan Erslan rozbija Przemysława Mysialę w pierwszej rundzie [WIDEO]

Dzisiaj do sieci trafiło nagranie „Szczeny”, który w mocnych słowach zaatakował „El Testosterona” – Co do konferencji. Najman tam się pruł. Niech się pruje gruba świnia jedna. Zobaczymy w piątek czy będę damskim bokserem czy będę męskim bokserem.

Chwilę później pojawiła się odpowiedź rywala, który na swoim Twitterze powiedział – Rysiu, Szczena, a tobie to się nie popi*rodliło coś w głowie? Sufit ci na łeb nie spadł? Wstaję rano i widzę wideo, gdzie mnie ciśniesz od grubasa, od świni. Ty debilu skończony. Ci zapie*dolę w ten pusty łeb to może w końcu rozumu nabierzesz i zaczniesz funkcjonować, bo na razie to widzę, że jesteś kompletnie odcięty od bazy.

Zawodnicy mieli okazję nie tylko na konfrontację słowną. Spotkali się twarzą w twarz. Najman przerwał przeciwnikowi wywiad, a kiedy doszło do przepychanek, kolejny raz wypłacił „Szczenie” mocnego liścia.

Rysiu, a tobie nie popie**oliło się w głowie? Co za grubas kur*a? Co za grubas? Co za grubas ku*wa? – krzyczy Najman przed wymierzeniem liścia.

Otwórz konto w STS TV i oglądaj sobotnią galę UFC 267: Błachowicz vs Teixeira na żywo!

Sprawdź!  "To będzie wielkie wydarzenie" - Tyson Fury typuje walkę Poirier vs. McGregor 3

Źródło: Twitter / Facebook

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *