UFC

(VIDEO) Jan Błachowicz i Glover Teixeira pierwsze face-to-face przed walką na UFC 267!

Za nami pierwsze face-to-face przed hitową galą UFC 267! W walce wieczoru Jan Błachowicz zmierzy się z Gloverem Teixeirą. Brazylijczyk skończył dziś 42 lata, a na konferencji „Cieszyński Książę” powiedział, że ma dla niego prezent dodając żartobliwie, że nie będzie to mistrzowski pas UFC. Gdzie oglądać UFC 267?

Face-to-face Błachowicz vs Teixeira

Rywalem Polaka na sobotniej gali będzie Glover, który od lat należy od ścisłej czołówki w wadze półciężkiej. W 2014 roku na UFC 172 przegrał walkę o tytuł mistrzowski z ówczesnym czempionem Jones Jonesem. Obecnie posiada on fantastyczną serię pięciu wygranych z rzędu. W swoim poprzednim występie na UFC on ESPN 17 poddał Thiago Santosa – pogromcę Błachowicza. Bez wątpienia Brazylijczyk posiada olbrzymie umiejętności parterowe co potwierdza posiadany przez niego czarny pas w BJJ.

Zawodnicy spotkali się twarzą w twarz po dzisiejszej konferencji prasowej z udziałem wszystkich zawodników karty głównej.

Transmisja gali UFC 267 odbędzie się w sobotę, 30 października w godzinach popołudniowych! Początek już o 16:30 za darmo w STS TV z pełną kartą walk! Dodatkowo rejestrując się – tutaj – na start otrzymasz darmowe 29 zł do wykorzystania na dowolny zakład.

Sprawdź!  Błachowicz o walce z Ngannou i zmianie dywizji: "Jeśli dostanę ofertę, oczywiście! Jeśli nie, to..."

Oglądaj UFC 267 <

Szymon

Interesuje się motoryzacją, podróżami, ale przede wszystkim sportami walki, z którymi jestem związany od najmłodszych lat. Już jako dziecko uczęszczałem na treningi boksu, następnie próbowałem swoich sił w MMA, jednak przez kontuzję kolana nie mogłem poświęcić się tej dyscyplinie w stu procentach.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.