FAME MMA

Najman ostro reaguje na komentarze po wygranej Łaszczyka: „Czy wy jesteście pie***lnięci? Wielki sportowiec o krok od walki o mistrzostwo świata, gdyby nie 8 sekund…”

Marcin Najman zabrał głos po gali FAME 17 i podsumował main event, w którym debiutujący Kamil Łaszczyk zmierzył się z Amadeuszem Roślikem.

Dla niepokonanego pięściarza był to pierwszy pojedynek w formule MMA. Jego rywal był bardziej doświadczony oraz miał lepsze warunki fizyczne, był wyższy i cięższy, co dawało mu przewagę niemal przez całe starcie, jednak finalnie poniósł porażkę.

Najman mocno po gali FAME 17

„Ferrari” dominował w parterze i gdyby starcie dotrwało do końca, zwyciężyłby przez decyzję sędziów. W ostatniej rundzie był już jednak wyczerpany, co wykorzystał Łaszczyk, który rozbił Amadeusza zaledwie 8 sekund przed upływem czasu.

Głos po walce zabrał Marcin Najman, który w mocnych słowach skomentował main event gali FAME 17. Kolejny raz uderzył w Łaszczyka i zwrócił się również do Internautów:

– Krótkie podsumowanie. Z komentarzy odnoszę wrażenie, że Łaszczyk rozgromił swojego rywala, po prostu walka do jednej bramki, no zlał freaka, wybił mu walki z głowy. Takie można odnieść wrażenie, a moje pytanie brzmi czy wy jesteście pierdolnięci?

– Przecież 8 sekund dzieliło leszczyka od sromotnej porażki. Ponoć wielki sportowiec, który był o krok od walki o mistrzostwo świata, gdyby nie 8 końcowych sekund, przegrałby z „Ferrarim”.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  Szeliga komentuje awanturę z Parke! "Sz**ta nie będzie mnie obrażać. Chcecie poprawności politycznej, to idźcie do teatru"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.