Wotore

Rozgrzewka przed walką na WOTORE 6! Już dzisiaj dojdzie do konfrontacji Najmana z Jóźwiakiem


Kolejna edycja WOTORE zbliża się wielkimi krokami. Federacja walk na gołe pięści wciąż ogłasza kolejne niespodzianki i nowych zawodników.

Brutalne i krwawe pojedynki organizowane przez WOTORE zawsze dostarczają ogromnych emocji. Tradycyjnie na każdej edycji odbywa się turniej na gołe pięści, a dotychczasowy zwycięzcy to Marek Samociuk, Michał Pasternak, Piotr Więcławski oraz Jakub Ozga.

Gala WOTORE powraca już 21 października! Ponownie zobaczymy turniej oraz elektryzujące superfighty. Co ciekawe, na kibiców czeka również walka freakowa pomiędzy Marcinem Najmanem i Pawłem Jóźwiakiem.

-> WYKUP DOSTĘP DO GALI WOTORE 6

Rozgrzewka przed WOTORE 6!

Federacja przygotowała małą rozgrzewkę przed walką na WOTORE 6. Już dziś o 19:00 na kanale YouTube WOTORE, w popularniej grze UFC 4 zawalczą Marcin „El Testosteron” Najman i Paweł Jóźwiak.

Transmisja rozpocznie się o godzinie 19:00. Marcin „El Testosteron” Najman i Paweł Jóźwiak zmierzą się na arenie i w klimacie gry przypominającej klimat WOTORE. Co ciekawe zostaną przygotowane ich customowe postaci w grze, gdzie zostaną upodobnieni zarówno pod względem wizualnym, jak i umiejętności fighterskich. Zmagania poprowadzi Filip Błachut.

Zawodnicy będą w jednym pomieszczeniu więc może dojść również do potyczek słownych i nie tylko. Link od transmisji live – sugerujemy użyć przycisku „powiadom mnie”:

Sprawdź!  Paweł "Wiking" Gołębiewski zawalczy w turnieju WOTORE 5! "Ogromne serce, ekstremalne umiejętności fighterskie"

Kursy bukmacherskie na WOTORE 6

Galę WOTORE 6obstawisz u bukmachera eFortuna.pl! Na start przygotowano specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.