Clout MMA

Artur Binkowski dissuje Marcina Najmana! „Głowę masz jak jajko, ale jaj na pewno nie masz”

Artur Binkowski zaskoczył wszystkich i postanowił nagrać diss na Marcina Najmana. W utworze skierował mocne słowa pod adresem zawodnika Clout MMA.

Olimpijczyk kilka miesięcy temu wrócił do Polski z Kanady i wywołał sporo zamieszania. Został bezdomnym, jednak odmawiał przyjęcia pomocy, ale mimo to regularnie udziela wywiadów, w których przedstawia swoją obecną sytuację, a także uderza w innych zawodników.

Na jego celowniku znalazł się między innymi Marcin Najman. Wiele mocnych słów zostało skierowanych w jego stronę, jednak „El Testosteron” nie pozostawał dłużny i odpowiadał Binkowskiemu poprzez swoje social media.

Tym razem olimpijczyk mocno zaskoczył i postanowił zdissować freak fightera, a w jego utworze zatytułowanym „Wilki wyją” można usłyszeć m.in. takie słowa – Banię masz jak jajko, ale jaj na pewno nie masz. Za podwójną gardą nadal widać pysk fra**ra.

Cały diss na Marcina Najmana znajdziesz poniżej:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.