FAME MMAPRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Boxdel” uderza w Prime Show MMA: „Robią idiotyczne ruchy, wysyłają Kasjusza, który nic tam nie znaczy”

Włodarz FAME Michał „Boxdel” Baron po raz kolejny odniósł się do głośnej w ostatnim czasie sprawy dotyczącej federacji Prime Show MMA.

Konflikt freakowych organizacji istnieje od początku powstania Prime Show MMA. Najpierw miał on miejsce pomiędzy „Boxdelem” i Pawłem Jóźwiakiem. Początkowo wszystko ograniczało się do ataków w social mediach, mocnych słów krytyki czy komentarzy.

„Boxdel” ostro o Prime i „Don Kasjo”

Następnym krokiem w wojnie przeciwko Prime było połączenie siły z High League. Obie organizacje wydały wspólne oświadczenie, gdyż Prime Show MMA wielokrotnie nawiązywała współpracę z zawodnikami, którzy mieli kontrakty w innych federacjach oraz oferując im m.in. pomoc prawną.

Federacje przestrzegły zawodników, że jeśli złamią zapisy o zakazie konkurencji, zostaną dożywotnio zbanowany. Wśród freak fighterów, któym to grozi, znajdują się „Popek” oraz „Zusje”. Ich pojedynki zostały bowiem zapowiedziane na najbliższą galę Prime.

Oświadczamy, że zawodnicy, którzy dopuszczają się łamania zakazu konkurencji otrzymują automatycznie dożywotnią dyskwalifikację z możliwości udziału w galach organizowanych przez FAME MMA oraz HIGH League. Decyzja ma charakter solidarnościowy – tzn. zawodnik, który złamie zakaz konkurencji względem HIGH League, zostanie również zdyskwalifikowany z przyszłych startów w federacji FAME oraz odwrotnie – mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.

Sprawdź!  Mateusz Borek ujawnił informacje o kontrakcie Tomasza Adamka z FAME! [WIDEO]

Teraz w ostatnim wywiadzie dla fansportu.pl „Boxdel” ponownie odniósł się do całej sprawy i nie szczędził konkurencji mocnych słów:

– To nie jest tak, że się skrzyknęliśmy i robimy jakiś duopol. Po prostu oni robią swoje idiotyczne ruchy, wysyłają Kasjo, który nie znaczy nic w tym Prime i on proponuje zawodnikom, którzy są związani z federacjami jakieś pomoce prawne. To nie jest tak, że on podchodzi do zawodników, którzy nie mają długo walki. Tylko on podchodzi do tych takich flagowych twórców. To my odpowiadamy tym, że jak złamie umowę to nie będzie miał wbity ani do High League, ani do FAME. Tutaj nie chodzi o żaden duopol, tylko o umowne zagrania fair play.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  Mateusz Murański twierdzi, że jego ojciec miał szansę na wygraną: "Był do zrobienia. Szkoda, że dyskwalifikacja, bo..."

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.