High LeagueMMA VIP

(VIDEO) Szeliga zaatakowany przez „Kazika” na High League 5! „Dostał takiego kopa, że mnie noga dalej boli… Walczymy czy się boisz?”

Tak szybkiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał! Nie skończyło się tylko na obiecanym dissie, ale doszło również do ataku.

Wszystko zaczęło się od awantury na jednej z freakowych gal, kiedy to Denis Załęcki wraz z Patrykiem Tołkaczewskim znanym jako „Gleba” zaatakował Piotra Szeligę. Nagrania z tamtego zdarzenia obiegły Internet, a głos zabrał „Kazik Klimat Kartel”.

„Kazik Klimat Kartel” zaatakował Piotra Szeligę!

Najpierw raper ostrzegł freak fightera, że nagra na niego diss. Został on opublikowany kilka dni temu, jednak na tym się nie zakończyło, gdyż postanowił skonfrontować się z Szeligą. Co ciekawe „Szeli” nawet nie zdążył zareagować na ostre wypowiedzi zawodnika MMA-VIP.

Jak się okazuje, „Kazik Klimat Kartel” robi wszystko po to, żeby dostać walkę i nawet tego nie ukrywa. Podczas gali High League 5 miał kopnąć Szeligę, a nagranie sam opublikował na swoich social mediach wraz z takimi wpisami:

– Piotr Szeliga zawalczysz ze mną w boksie, nawet na gołe pięści czy tak bardzo się boisz?

– Nawet jeśli Piotr Szeliga się nie będzie bardzo bał walki bokserskiej ze mną, to czy FAME MMA lub HIGH League są gotowi na starcie w klatce tak podwyższonego ryzyka? Prokurator VS KKK.

– W Takiej Walce w Klatce nie Byłoby Miękkiej Gry.

– Dzisiaj Piotr Szeliga dostał ode mnie takiego kopa, że wróciłem z Atlas Areny, a noga mnie dalej boli… Piotrze, odpowiesz publicznie? Walczymy czy się boisz i dalej za ochroną stoisz?

Wszystkie te wpisy pojawiły się na oficjalnym Facebooku rapera. Dodatkowo poniżej znajduje się nagranie z High League 5, kiedy to zaatakował Szeligę. Warto zaznaczyć, że federacja zapowiedział, iż takie ataki i próby wybicia się będą karane dożywotnimi banami. Raper może więc nie tylko nie doczekać się walki w High League, ale również dostać zakaz wstępu na kolejne wydarzenia.

Źródło: Facebook/Twitter

Sprawdź!  Szpilka komentuje nokaut "Ferrariego" za kulisami! "Jak fra*er. Powinien za to dostać w łeb"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.