MMA

Michał Pasternak wyjaśnia hejtera w sparingu! „Moje ciosy były bite na 30%” [WIDEO]

Zawodnik Akademii Sportów Walki Wilanów z Michał Pasternak już jakiś czas temu zapowiadał, że będzie wyjaśniał internetowych hejterów na macie. Pierwsze nagranie już trafiło do sieci!

Popularny „Wampir” znany jest fanom MMA z występów w PLMMA, ONE Championship, czy MMA-VIP. Toczył też walki na gołe pięści w organizacji WOTORE, gdzie nie zaliczył żadnej porażki i zdobył też między innymi tytuł międzynarodowego mistrza tej organizacji.

Sporą popularność zdobył też w ostatnich kilku miesiącach, dzięki kanałowi Ebe Ebe. Pasternak pojawia się regularnie w materiałach na YouTube, a już jakiś czas temu, między innymi w wywiadzie dla Fansportu TV zdradził, że będzie wyjaśniał internetowych trolli na matach klubu, w którym trenuje.

Pasternak wyjaśnia hejtera!

Pierwszy z hejterów „Wampira” pojawił się już w Akademii Sportów Walki Wilanów. Jak powiedział, oglądając walki freakowe zastanawiał się, dlaczego zawodnicy tak szybko tracą tlen. Odpowiadając na relację Ebe Ebe „posłał wiązkę” na Pasternaka, co też zostało zacytowane w materiale.

Sparing podopiecznego Mirosława Oknińskiego z hejterem zakończył się zaraz po 1. rundzie. „Wampir” oczywiście totalnie zdominował przeciwnika i dosłownie robił co chciał. Podkreślił też, że ciosy bił na 30%.

Sprawdź!  Pasternak nie ma wątpliwości: "Federacje freakowe będą bardziej atrakcyjne od sportowych"

Ale lekcja pokory, k**wa… – powiedział zmęczony hejter. – Jeśli coś piszecie, to bierzcie to na klatę w życiu realnym. Jak macie jakiś problem do Michała, to stańcie przed nim i powiedzcie mu w twarz. Pogadajcie z nim i… sprawdźcie się!

Za jakiś czas pojawi się też kolejny materiał z tej serii. Tym razem do Akademii Sportów Walki Wilanów ma zawitać niejaki „Kowadło”.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.