UFC

Colby Covington ujawnia kontuzję Jorge Masvidala! „To najdelikatniejszy zawodnik wśród k*rwa wszystkich.”

Colby Covington udzielił wywiadu Submission Radio. Były pretendent do pasa mistrzowskiego kategorii półśredniej twierdzi, że wie z powodu jakiej kontuzji Jorge Masvidal wycofał się z UFC 269. „Chaos” nie omieszkał zdradzić urazu!

Colby Covington i Jorge Masvidal od lat toczą medialną wojnę. Zresztą nie jest to jedyny fighter, z którym „Gamebred” ma na pieńku. Kolejnym takim jest Leon Edwards, z którym Amerykanin spiął się na zapleczu gali w Londynie. Do kulminacji ich konfliktu miało dojść na UFC 269, jednak Masvidal zmuszony był wycofać się z powodu kontuzji.

„Gamebred” wystąpił w ubiegłym tygodniu w The MMA Hour, gdzie w rozmowie z Arielem Helwanim nie chciał ujawnić, co dokładnie go spotkało:

– Przytrafiła mi się niezła kontuzja. Nie wydaje mi się, żebym kiedykolwiek wcześniej zrezygnował z zakontraktowanego pojedynku. Od kiedy występuję w UFC to pierwszy taki przypadek. Nie chcę rozmawiać o tym, co to za uraz, ale nie mogę przyjmować uderzeń przez kilka tygodni, jakieś 5 albo 6. Powód dla którego nie omawiam kontuzji online? A po co?

Colby Covington o kontuzji Jorge Masvidala

Choć Colby Covington i Jorge Masvidal od lat nie są już sparingpartnerami, „Chaos” twierdzi, że wie co dolega byłego kolegę. Co więcej w rozmowie w Submission Radio ostatni pretendent do tytułu mistrzowskiego kategorii półśredniej zdradził, co to za kontuzja!

Sprawdź!  "Mentalność tchórza." Colby Covington komentuje porażkę Dustina Poiriera!

Powiem wam, co naprawdę stało się z Jorge. Wciąż mam w klubie ludzi, którzy mnie kochają, a nie bez przyczyny jestem Mistrzem Ludzi. Dostaję info z samego źródła. Tak więc ten łamliwy, „Uliczny Judas”, Jorge Masvidal złamał żebra. Stało się to podczas sobotniej sesji treningowej. I tak, jest delikatny i musiał się wycofać. Szkoda tylko, że ludzie z jego sali bardziej kochają mnie, niż kiedykolwiek jego będą.

Rozsiewanie plotek? Można by tak pomyśleć. Covington jest jednak przekonany, że jego źródło mówi prawdę. Fighter podał też sekwencję zdarzeń, które doprowadziły do urazu:

Serio mówię, chłopaki. 8 dni temu poszedł na trening, zrobił trochę treningu na macie, złamał żebra i wyszedł z sali płacząc. Poszedł do lekarza, zrobił rentgen i stwierdzili złamanie. Jest delikatny jak dzi*ka. Jest małą, kruchą dzi*ką. Gadał, że to ja jestem delikatny? To najdelikatniejszy zawodnik wśród k*rwa wszystkich.

Jorge Masvidal we wspomnianej rozmowie z Arielem Helwanim twierdził, że z chęcią spotka się z Leonem Edwardsem – Anglik musi tylko zaczekać kilka tygodni. Amerykanin rozumie jednak, że „Rocky” wybierze prawdopodobną walkę o pas. „Gamebred” skłania się przez to ku zostaniu trenerem w The Ultimate Fighter, a po drugiej stronie miałby się znaleźć Colby Covington. „Chaos” o tym pomyśle wspominał już na konferencji prasowej po UFC 268.

Sprawdź!  Holloway wbił szpilkę w mistrza UFC! "Narzekasz, a walczysz tylko wtedy, gdy sam chcesz"

Źródło: Submission Radio

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.