PRIME SHOW MMA

Prime MMA 3 – wyniki ważenia NA ŻYWO!

Już dziś 1 października o godzinie 18:00 startuje media trening i oficjalne ważenie przed galą Prime MMA 3: Street Fighter. Po raz pierwszy w walce wieczoru wystąpią kobiety, a wcześniej dojdzie do hitowego starcia Piotr Pająk vs. Daniel Rutkowski. Zadebiutuje znany dziennikarz Michał Cichy, a wielki konflikt rozwiąże „Bagietka”!

Prime MMA 3 PPV – Gdzie oglądać? Cena PPV, ile kosztuje dostęp? Transmisja na żywo, stream online.

Równo o godzinie 18:00 na oficjalnym kanale YouTube rusza oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed Prime MMA 3 PPV! Przed nią tradycyjnie odbędzie się media trening, na którym będzie można przekonać się w jakiej formie są bohaterowie gali. Dziś też, po raz ostatni przed pojedynkami, fighterzy i fighterki spojrzą sobie twarzą w twarz!

Ważenie Prime MMA 3

Karta walk Prime MMA 3 PPV to łącznie 12 niezwykłych pojedynków z udziałem zawodowych sportowców, jak i kontrowersyjnych gwiazd Internetu. „Kamerzysta”, któremu wypadł rywal spotka się z Kubą Lasikiem, a ich starcie odbędzie się w budce telefonicznej! Będzie to oczywiście pierwsza taka walka na polskiej scenie freak fight. Między zawodnikami gorąco było na konferencji prasowej, a także tuż po niej. Do kilkuosobowej awantury doszło na zapleczu, a ochrona musiała być w gotowości.

Sprawdź!  Wielki Bu gigantycznym faworytem! Odniesie kolejne łatwe zwycięstwo?

Ekipa zabezpieczająca wszystkie wydarzenia wokół Prime MMA 3 PPV miała ręce pełne roboty! Na wspomnianej konferencji mocno prowokowany „Bagietka” dał się podpuścić nie tylko swojemu przeciwnikowi „Robaliniemu”, lecz także Jasiowi Kapeli. Do awantury doszło też pomiędzy zawodnikami, którzy otworzą kartę walk. „Tarzan” podbiegł do „Kajmano”, którego próbował uderzyć, jednak freak fighter ustrzelił ochroniarza!

-> Kliknij baner i wykup dostęp do Prime MMA 3 PPV!

Pay-Per-View do gali PRIME MMA 3 można nabyć poprzez TEN LINK. Cena dostępu zaczyna się od 34,99 zł, natomiast dostęp PREMIUM kosztuje 39,99 zł. W tej opcji widzowie będę mieli dostęp m.in. do Strefy Cringe’u, w której zasiądą Popek oraz Dominik Abus!

-> Odbierz BONUS na Prime Show MMA 3!

Typy i kursy na Prime MMA 3. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 3 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

Sprawdź!  Prime MMA 6: Szulakowski pokonuje Jackiewicza! Pewne zwycięstwo byłego zawodnika KSW

Prime MMA 3 – wyniki ważenia NA ŻYWO

Wyniki ważenia będą aktualizowane od 18:00.

 • Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak (76,1 kg) vs. Kuba Lasik (76,9 kg)
 • Martyna „Pysia” Zbirańska (58,9 kg) vs. Paulina Hornik (59,9 kg)
 • Piotr Pająk (80,3 kg) vs. Daniel „Rutek” Rutkowski (77,8 kg)
 • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk (71,5 kg) vs. Patryk „Robalini” Śliwa (79,8 kg)
 • Dagmara Szewczyk (60,5 kg) vs. Dominika Rybak (61 kg)
 • Kuba „Kubaoxo” Armada (82,7 kg) vs. McKsiążę (87,1 kg)
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak (106,9 kg) vs. Maciej Rataj (101,9 kg)
 • Jan Kempisty (51,55 kg) vs. Maciej „Big Jack” Jarema (48,3 kg)
 • Mikołaj „Vandal” Rdzanek (81,6 kg) vs. Tomasz Olejnik (77,1 kg)
 • Wiola „Wiolka” Kotelecka (74,8 kg) vs. Magdalena „Maluba” Lubacz (69,6 kg)
 • Michał Cichy (79,1 kg) vs. Adrian Cios (80,9 kg)
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak (104,7 kg) vs. Kacper „Kajmano” Kabara (100,7 kg)

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.