PRIME SHOW MMA

(VIDEO) „Tarzan” ustrzelił ochroniarza! Awantura przed Prime Show MMA! „Jak się rzucili, to pomyślałem: Prze***ane, dostanę wpi***ol”

Za nami ostatnia konferencja przed Prime Show MMA 3, które odbędzie się już w tę sobotę. Poprzednie wydarzenia tej federacji przyzwyczaiły nas do dymów oraz awantur, które pojawiły się także i tym razem.

W jednym z pojedynków do klatki powróci Mateusz „Tarzan” Leśniak, który stoczył trzy pojedynki. Pokonał Filipa Ćwieka oraz w kilkanaście sekund znokautował Pawła Bombę. Poniósł także porażkę przed czasem w starciu z Konradem Karwatem.

Tym razem zmierzy się z Kacprem „Kajmano” Kabarą, który we freak fightach zadebiutował na ostatniej gali Prime i znokautował Szymona Pilanca. Wcześniej toczył walki dla ALMMA oraz CAVEMMA.

Awantura na konferencji

Podczas konferencji doszło pomiędzy nimi do awantury. Zawodnicy rzucili się na siebie, jednak szybko rozdzielili ich ochroniarze, którzy nie dopuścili do bójki. Na tym freak fighterzy jednak nie zakończyli. Podbiegli do siebie z drugiej strony stołu.

Tam ponownie zostali rozdzieleni przez ochroniarzy. „Tarzan”, który i tak nie sięgnąłby rywala, postanowił jednak wyprowadzić cios. Freak fighter przypadkowo trafił ochroniarza, który wylądował na stole, jednak szybko odzyskał świadomość i stanął na nogi. W tym czasie pozostali ochroniarze odciągnęli „Tarzana”.

Sprawdź!  Prime Show MMA 5: Gdzie i kiedy oglądać? Transmisja na żywo, stream online

„Tarzan” skomentował całe zamieszanie w rozmowie z TVreklama:

– To wyszło przez przypadek. Przepraszam, to nie było zamierzone. Po prostu źle wycelowałem. Jeszcze idę z nim pogadać i go przeprosić oficjalnie. Widziałem, że mnie namierza już. Jak się na mnie rzucili, to pomyślałem: „Przej**ane, dostanę wpie**ol zaraz”.

Wywiad przerwał także Dominik Abus, który przekazał – Załatwiliśmy sprawę elegancko, już jest wszystko ogarnięte, po prostu taki mały niewypał.

Sprawdź wywiady z zawodnikami Prime Show MMA:

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.