PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Michał Cichy ukarał rywala i wypłacił mu liścia! „Zachował się niehonorowo. Liść za to, że…”

Za nami ceremonia ważenia przed galą Prime Show MMA 3, na której dojdzie do wielu ciekawych debiutów. Swoich sił w klatce spróbuje m.in. dziennikarz.

Michał Cichy, który wcześniej miał okazję prowadzić konferencje federacji Prime, tym razem sprawdzi się w pierwszej w życiu walce MMA. Nie będzie miał jednak łatwego zadania, gdyż zmierzy się z rywalem, który ma na swoim koncie już trzy pojedynki.

Przeciwnikiem Cichego w jutrzejszym starciu będzie Adrian Cios, którego rekord to dwie porażki i jedno zwycięstwo. Przegrał najpierw z Przegrał z „Fit Dzikiem”, następnie pokonał „Rolnika Zabijacza”, a w ostatnim starciu poniósł porażkę w pojedynku z Dawidem Ambroziakiem.

Michał Cios wypłaca liścia!

Zawodnicy stanęli dzisiaj twarzą w twarz. Jak wiadomo, jest pomiędzy nimi dużo złej krwi i prawdziwy konflikt. Kiedy Cios zaczął prowokować i wyzywać dziennikarza poprzez swoje social media, nikt nie spodziewał się, że finał całej sprawy będzie miał miejsce w klatce.

Tym razem nie zdążyli nawet spojrzeć sobie w oczy. Gdy tylko Cichy obrócił się w stronę rywala, uderzył go z liścia. Zaskoczył tym wszystkich zarówno na scenie, jak i kibiców przed ekranami. Z całą pewnością najbardziej nie spodziewał się rywal, który potrzebował chwili, aby dojść do siebie.

Sprawdź!  Mocne zarzuty pod adresem Prime! Kradną pomysły FAME? "Podpie***lacie od FAME. Czemu kopiujecie format konkurencji?"

Zawodnicy zostali jednak szybko rozdzieleni, a Cichy wyjaśnił, że była to kara za to, że Cios nie zmieścił się w limicie wagowym:

– Liść za to, że nie zrobił wagi, choć obiecał. Zachował się niehonorowo.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.