PRIME SHOW MMA

(VIDEO) Michał Cichy ukarał rywala i wypłacił mu liścia! „Zachował się niehonorowo. Liść za to, że…”

Za nami ceremonia ważenia przed galą Prime Show MMA 3, na której dojdzie do wielu ciekawych debiutów. Swoich sił w klatce spróbuje m.in. dziennikarz.

Michał Cichy, który wcześniej miał okazję prowadzić konferencje federacji Prime, tym razem sprawdzi się w pierwszej w życiu walce MMA. Nie będzie miał jednak łatwego zadania, gdyż zmierzy się z rywalem, który ma na swoim koncie już trzy pojedynki.

Przeciwnikiem Cichego w jutrzejszym starciu będzie Adrian Cios, którego rekord to dwie porażki i jedno zwycięstwo. Przegrał najpierw z Przegrał z „Fit Dzikiem”, następnie pokonał „Rolnika Zabijacza”, a w ostatnim starciu poniósł porażkę w pojedynku z Dawidem Ambroziakiem.

Michał Cios wypłaca liścia!

Zawodnicy stanęli dzisiaj twarzą w twarz. Jak wiadomo, jest pomiędzy nimi dużo złej krwi i prawdziwy konflikt. Kiedy Cios zaczął prowokować i wyzywać dziennikarza poprzez swoje social media, nikt nie spodziewał się, że finał całej sprawy będzie miał miejsce w klatce.

Tym razem nie zdążyli nawet spojrzeć sobie w oczy. Gdy tylko Cichy obrócił się w stronę rywala, uderzył go z liścia. Zaskoczył tym wszystkich zarówno na scenie, jak i kibiców przed ekranami. Z całą pewnością najbardziej nie spodziewał się rywal, który potrzebował chwili, aby dojść do siebie.

Sprawdź!  "Don Kasjo" rzucił wyzwanie Pudzianowskiemu! Znamy odpowiedź! "Ja chcę się sprawdzić w..."

Zawodnicy zostali jednak szybko rozdzieleni, a Cichy wyjaśnił, że była to kara za to, że Cios nie zmieścił się w limicie wagowym:

– Liść za to, że nie zrobił wagi, choć obiecał. Zachował się niehonorowo.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.