PRIME SHOW MMA

Prime MMA 3 PPV – Gdzie oglądać? Cena PPV, ile kosztuje dostęp? Transmisja na żywo, stream online.

Już w tę sobotę 1.10.2022 roku odbędzie się Prime MMA 3! Na gali, której włodarzem jest „Don Kasjo” nie zabraknie emocji i ogromnych konfliktów do wyjaśnienia. Gdzie obejrzeć Prime MMA 3? Ile kosztuje PPV na Prime MMA 3? Transmisja za darmo. Karta walk Prime MMA 3.

Gdzie oglądać Prime MMA 3? Jaka jest cena PPV?

W sobotni wieczór 1 października odbędzie się Prime MMA 3 PPV, które będzie miało miejsce w Radomskim Centrum Sportu. Freak fightowa federacja przyzwyczaiła kibiców do ogromnych emocji i nie inaczej będzie tym razem! Pojedynki w karcie walk Prime MMA 3 pełne są złej krwi, co zwiastuje ekscytujące starcia!

Fani zobaczą historyczną walkę w budce telefonicznej pomiędzy Łukaszem „Kamerzystą” Wawrzyniakiem, a Kubą Lasikiem. Ciasna konstrukcja zmusi zawodników do ciągłego ataku i ciężki nokaut jest gwarantowany! Oprócz tego odbędzie się pierwszy pojedynek niskorosłych w federacji. Miejscowi kibice ucieszą się na występ wypożyczonego Daniela Rutkowskiego. Był pretendent do pasa wagi piórkowej KSW zmierzy się z Piotrem Pająkiem. To wszystko obejrzeć można wyłącznie w Pay-Per-View. Ile kosztuje dostęp? Gdzie wykupić PPV na Prime MMA 3?

-> Wykup Prime MMA 3 PPV!

Sprawdź!  Piotr Szeliga komentuje aferę z Normanem Parke. "Mam nadzieję, że to ostatnia taka sytuacja. Chyba, że..."

Prime MMA 3 PPV – transmisja PPV. Gdzie kupić?

Na Prime MMA 3 powróci także „Bagietka”, który na poprzedniej gali szybko poddał swojego rywala. Tym razem zmierzy się z „Robalinim”, który naprawdę zaszedł mu za skórę! Aby obejrzeć tę, jak i inne walki należy wkupić dostęp PPV. Transmisja Prime MMA 3 za darmo obejmie jedynie pierwszy pojedynek z karty.

Stream PPV Prime MMA 3 dostępny jest w dwóch opcjach: Basic oraz Premium. Cena PPV jest niewielka, a wraz z pełniejszym pakietem dochodzą kolejne atrakcje!

Cena PPV Basic na Prime MMA 3 zaczyna się od 34,99 zł. Z nią każdy użytkownik otrzymuje transmisję na żywo w jakości 720p, a po zakończonym wydarzeniu można ponownie obejrzeć galę przez 24 godziny dzięki zapisowi wideo.

Cena Premium PPV na Prime MMA 3 rozpoczyna się od 39,99 zł. Transmisja na żywo z gali odbędzie się w najwyższej jakości 1080p, a dostęp do zapisu wideo wynosi aż 7 dni! Ponadto użytkownicy otrzymają też możliwość zobaczenia Strefy Cringe’u, gdzie pojawią się między innymi bohaterowie gali, by porozmawiać o swoich starciach.

Sprawdź!  Wasilewski mocno o Popku! "Weryfikacja byłego sportowca z kimś, kto pajacując udaje wojownika"

-> Obstaw walki na Prime MMA 3!

Kursy bukmacherskie na Prime MMA 3. Obstaw w eFortunie!

Galę Prime MMA 3 obstawisz tylko i wyłącznie u bukmachera eFortuna.pl! Na start każdy nowy użytkownik otrzyma specjalny BONUS ZAKŁAD BEZ RYZYKA aż do 600 zł!

Zasady są proste. Jeżeli twój pierwszy kupon będzie zwycięski otrzymujesz wygraną, jeżeli przegrasz Fortuna zwróci Ci wkład, maksymalnie do 600 zł na konto gracza. Możesz dodać na swój kupon jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę.

-> Odbieram BONUS i gram z Fortuną!

Karta walk Prime MMA 3 PPV

Walka wieczoru:

 • Martyna „Pysia” Zbirańska vs. Paulina Hornik

Karta główna:

 • Piotr Pająk vs. Daniel „Rutek” Rutkowski – walka w boksie 4×3 minuty
 • Łukasz „Kamerzysta” Wawrzyniak vs. Kuba Lasik – walka w budce telefonicznej
 • Michał „Bagietka” Gorzelańczyk vs. Patryk „Robalini” Śliwa
 • Dagmara Szewczyk vs. Dominika Rybak
 • Kuba „Kubaoxo Armada vs. McKsiążę – walka w K-1
 • Sebastian „Ztrolowany” Nowak vs. Maciej Rataj
 • Mikołaj „Vandal” Rdzanek vs. Tomasz Olejnik – walka w K-1
 • Wiola „Wiolka” Kotelecka vs. Magdalena „Maluba” Lubacz
 • Michał Cichy vs. Adrian Cios
 • Mateusz „Tarzan” Leśniak vs. Kacper „Kajmano” Kabara
 • Jan Kempisty vs. Maciej „Big Jack” Jarema
Sprawdź!  Ostre słowa Don Kasjo do Boxdela! "Jesteś tam zwykłym pomyjem! Masz kompleks Don Kasjo!"

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.