PRIME SHOW MMA

Prime MMA 6. Znamy kursy bukmacherskie na pojedynek „Don Kasjo” vs Paweł Tyburski!

Tym razem organizacja Prime Show MMA zaskoczyła naprawdę mocnym main eventem, w którym dojdzie do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy skłóconymi freak fighterami.

Prime Show MMA 6 obstawisz w Fortunie!

W walce wieczoru szóstej edycji do klatki powróci Kasjusz Życiński, który ma za sobą bolesną porażkę. W ostatnim starciu został brutalnie rozbity przez Dominika Zadorę i sędzia musiał przerwać pojedynek przed czasem. Mimo to nadal był bardzo pewny siebie i zapowiadał, że w rewanżu na pewno zwycięży.

Walki rewanżowej jednak teraz nie zobaczymy, gdyż „Don Kasjo” zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi i nie raz byliśmy świadkami mocnej wymiany pomiędzy Życińskim oraz braćmi Tyburskimi.

Doszło nawet do sparingu z udziałem Kasjusza oraz Pawła, a kilka miesięcy temu powrócił temat ich potencjalnego starcia, gdyż „Tybori” zapewniał, że nawet w formule bokserskiej rozprawiłby się przed czasem z byłą gwiazdą federacji FAME.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs Paweł Tyburski

Co ciekawe, bukmacherzy nie byli jednak w stanie wskazać faworyta przed walką. Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie w Fortunie, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Tyburski przekonany, że sprawi niespodziankę! "Takie rzeczy robią ludzie wyjątkowi jak ja"

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.