PRIME SHOW MMA

Prime MMA 6. Znamy kursy bukmacherskie na pojedynek „Don Kasjo” vs Paweł Tyburski!

Tym razem organizacja Prime Show MMA zaskoczyła naprawdę mocnym main eventem, w którym dojdzie do wyjaśnienia konfliktu pomiędzy skłóconymi freak fighterami.

Prime Show MMA 6 obstawisz w Fortunie!

W walce wieczoru szóstej edycji do klatki powróci Kasjusz Życiński, który ma za sobą bolesną porażkę. W ostatnim starciu został brutalnie rozbity przez Dominika Zadorę i sędzia musiał przerwać pojedynek przed czasem. Mimo to nadal był bardzo pewny siebie i zapowiadał, że w rewanżu na pewno zwycięży.

Walki rewanżowej jednak teraz nie zobaczymy, gdyż „Don Kasjo” zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Pomiędzy panami jest sporo złej krwi i nie raz byliśmy świadkami mocnej wymiany pomiędzy Życińskim oraz braćmi Tyburskimi.

Doszło nawet do sparingu z udziałem Kasjusza oraz Pawła, a kilka miesięcy temu powrócił temat ich potencjalnego starcia, gdyż „Tybori” zapewniał, że nawet w formule bokserskiej rozprawiłby się przed czasem z byłą gwiazdą federacji FAME.

Kursy bukmacherskie na walkę „Don Kasjo” vs Paweł Tyburski

Co ciekawe, bukmacherzy nie byli jednak w stanie wskazać faworyta przed walką. Wszystkie pojedynki można obstawić jedynie w Fortunie, który nowym graczom na start oferuje szereg atrakcyjnych bonusów! Już za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 złotych. Kolejne 10 złotych dostaniesz za pierwszy depozyt.

Sprawdź!  Denis uderza w Don Kasjo! Proponuje mu walkę: "Twoja kariera zakończyła się, jak cię wyje**li z FAME! Trzeba wiedzieć, kiedy zejść ze sceny!"

Co najważniejsze, masz możliwość obstawienia aż trzech kuponów bez ryzyka. Jeżeli pierwszy z nich okaże się wygrany, otrzymasz pieniądze na konto. Natomiast w przypadku przegranej Fortuna zwróci Ci wkład do 100 zł na konto gracza. Kolejny zakład bez ryzyka to kwota do 200 zł, a ostatni to aż 300 zł.

Odbierz bonus i obstaw kupony bez ryzyka

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.