KSW

Potężny sukces KSW Epic! Rekord sprzedaży PPV pobity

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, iż gala KSW Epic okazała się być ogromnym sukcesem. Według najnowszych informacji największa w Polsce organizacja MMA znacznie pobiła rekord sprzedaży PPV!

W miniony weekend KSW wystartowało z kompletnie nowym projektem. Gala EPIC okazała się niemałym sukcesem. Kibice obejrzeli 10 pojedynków w przeróżnych formułach walki. Mieliśmy fenomenalny pokaz stójki, emocjonujący turniej o pas wagi półciężkiej i w końcu walkę legend: Adamek vs Khalidov.

Pomysł Martina Lewandowskiego został ciepło przyjęty i natychmiast rozpoczęto dywagacje, kogo i w jakich starciach można zestawić na kolejnej gali. Szef KSW nie ukrywał, że ewentualna kolejna gala Epic zależy od tego, jak pójdzie z pierwsza.

KSW pobiło rekord sprzedaży PPV!

Tuż po gali Wojsław Rysiewski mówił, że pierwsze wyniki sprzedaży są więcej niż zadowalające. Więcej informacji przekazał Andrzej Kostyra na swoim kanale KOstyra SE.

Wieloletni komentator boksu skontaktował się z Martinem Lewandowskim, który przekazał mu, że KSW znacznie pobiło swój rekord sprzedaży dostępów PPV.

Sprawdź!  Daniel Torres stracił mistrzowski pas zanim doszło do walki! Tytuł KSW może zdobyć tylko Salahdine Parnasse!

Echo było bardzo duże. Mogę państwu zdradzić, bo rozmawiałem z Martinem Lewandowskim. Padł rekord PPV KSW. To, co było dotychczas rekordem, pomnożyć trzeba przez trzy.

O jakich liczbach PPV mówimy? Po pierwszej edycji Colosseum Lewandowski przekazał, iż „znacznie przekroczono wynik sprzedaży Adamek vs Kliczko”, który wyniósł 200 tysięcy pakietów. Niewkluczone zatem, że KSW Epic wykupiono nawet 900 tysięcy.

Jest też jednak druga strona medalu. Od dawna mówiło się, że Adamek i Khalidov zgarnął rekordowe ponad 4 miliony złotych za polsko-polskie starcie. Do tego dochodzi też między innymi produkcja wydarzenia, co wygenerowało niemałe koszty. Niewykluczone, że KSW pomyśli też o zorganizowaniu rewanżu legend!

Martin też zaznaczył, że koszty były też duże, bo to była najdroższa gala i najdroższa walka wieczoru, też rekordowa – dodał pan Kostyra. – Ale zainteresowanie było ogromne. Martin mówi, że jeżeli panowie by się dogadali, to pod koniec tego roku czy na początku przyszłego można byłoby zorganizować Adamek kontra Mamed Khalidov.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.