KSW

Szpilka vs Diablo w KSW? Szpila proponuje „walkę uliczną”! [WIDEO]

Artur Szpilka odniósł się do ewentualnej walki z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. „Szpila” zaznaczył, że starcia na brutalnych zasadach.

Martin Lewandowski przed kilkoma dniami zapowiedział, iż na jubileuszowej gali KSW 100 będzie chciał doprowadzić do pełnego złej krwi starcia. Artur Szpilka miałby się zmierzyć z Krzysztofem „Diablo” Włodarczykiem. Szef największej w Polsce organizacji MMA przyznał, że będzie w stanie zrobić wyjątek, by pojedynek nie odbywał się w mieszanych sztukach walki:

– Zrobiliśmy już taki wyjątek dla „Różala”. W tym przypadku również możemy się zgodzić na odstępstwo od reguły. Mam na myśli boks w małych rękawicach, ale na dużej gali KSW.

Szpilka chce walki z Diablo na brutalnych zasadach!

Ewentualna walka Włodarczyka ze Szpilką już od dawna wisi w powietrzu. Nie jest żadną tajemnicą, że pięściarze pałają do siebie ogromną niechęcią. Z tego też tytułu „Szpila” zgodziłby się na pojedynek bez parteru, ale chciałby zasad niczym z ulicy. Starcie mogłoby się odbyć równie dobrze na przyszłorocznej edycji KSW EPIC 2.

Sprawdź!  Aż 10 walk na XTB KSW 90! Starcie Karolczyk vs Krawczyk dodane do rozpiski

Może to być na małe rękawice, może być w boksie, może być bez parteru. Ale idzie z kolanami, z łokciami, ze wszystkim. Normalna, taka uliczna walka – on dobrze wie dlaczego. Mówię o Krzyśku. Jak nie, to niech se tam boksuje w Białymstoku.

Tylko i wyłącznie na wszystko. Może być bez parteru, ale kickboxing, łokcie, kolana… Typowa uliczna walka. Bez dobijania. Chce – to będzie. Nie? Nie ma możliwości inaczej. I jeszcze raz: nie chcesz, to sobie boksuj w Białymstoku! – powiedział Szpilka w rozmowie z Michałem Cichym z MMA.pl.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.