FAME MMA

„Popek” szczerze o starciu na FAME 13: „Tylko tym może mnie zaskoczyć. Mam tlenu na…”

Wielu kibiców nie może już doczekać się starcia pomiędzy freak fighterem, jakim jest „Popek” i profesjonalnym zawodnikiem Normanem Parke.

Duża część kibiców uważa, że „Stormin” będzie unikał walki na początku starcia, żeby zmęczyć swojego rywala i wtedy zaatakować. Natomiast raper będzie próbował urwać głowę swojemu przeciwnikowi. Obaj zawodnicy jednak zamierzają zaskoczyć kibiców i 26 marca dać emocjonujący pojedynek.

-> FAME MMA 13 PPV – KUP TERAZ

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-22.png

„Popek” szczerze o walce z Normanem Parke

W rozmowie z fansportu.pl „Popek” zdradził, że miał do wyboru kilku rywali i wybrał najmocniejszego z nich. Nie ukrywa, że będzie bazował na swojej sile i jest dobrze przygotowany na dwie odsłony.

W trzeciej rundzie może mieć problemy z tlenem, jednak bardzo prawdopodobne, że pojedynek nie dotrwa aż do ostatniej odsłony.

– Ja Normana bardzo szanuję. Miałem do wyboru czterech różnych zawodników do tej walki. Wybrałem najambitniej w swojej karierze Parke. Umiejętnościowo najlepszy zawodnik, z jakim będę walczył. Wiem, że dzieli nas przepaść, jeśli chodzi o szybkość, technikę i tak dalej, ale tym razem prawdziwa siły techniki się nie boi.

– Stawiam na swoje przygotowania, które naprawdę dobrze przebiegło. Mam na dwie rundy dobrego tlenu, w trzeciej rundzie zobaczymy, jak to będzie wyglądać. Wiem, że mogę to wygrać, wiem że mogę to przegrać (…). Jestem gotowy na parter, na stójkę też. Jest ode mnie wydolniejszy, tylko tutaj może mnie zaskoczyć swoją wydolnością, jeśli doszłoby do trzeciej rundy.

Kursy bukmacherskie na walkę Norman Parke vs „Popek”

Mimo znacznej przewagi kilogramów bukmacherzy jako faworyta wskazują bardziej doświadczonego Normana Parke. Dla Irlandczyka będzie to już 28 walka karierze. „Popek” dysponuje jednak potężną siłą, o czym przekonał się sam Mariusz Pudzianowski, pod którym ugięły się nogi, gdy przyjął mocny prawy.

Sprawdź!  FAME MMA 20 – Karta walk. Kto walczy w Krakowie? Rozpiska, godziny transmisji
Źródło: BetClic

Galę FAME 13 obstawisz wyłącznie u legalnego bukmachera BetClic! Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz odebrać swój BONUS!

Dla nowych użytkowników przygotowano specjalną ofertę powitalną. Możesz postawić pierwszy zakład do 200 zł bez ryzyka! Jeśli Twoje typy będą dobre, zgarniasz wysoką wygraną. Jeśli kupon okaże się on przegrany – otrzymasz ZWROT!

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.