FAME MMA

Adrian Polak o rozmowie z Amadeuszem Ferrarim za kulisami! „Powiem ci tak szczerze. Stanąłem naprzeciwko niego i spytałem…”

Ostatnie dni zostały do gali FAME MMA 13, gdzie łącznie na karcie walk zobaczymy 9 pojedynków. Adrian „Polak” Polański w rozmowie z fansportu.pl wypowiedział się na temat tego, o co spytał swojego rywala Amadeusza Ferrariego, gdy poszli negocjować warunki walki, która o mały włos nie została wycofana z karty walk.

Fani FAME MMA czekają na walkę Piotra Szeligi z Arabem, która odbędzie się w formule K-1. Zawodnicy mają do wyjaśnienia głośny konflikt, a Szeliga zapowiada, że poszuka ciężkiego nokautu. Podobne słowa możemy usłyszeć z ust Amadeusza Ferrariego, który jeszcze na tydzień przed galą o mało co nie wycofał się z pojedynku. Walka finalnie dojdzie do skutku, ale warto zaznaczyć, że Ferrari będzie bił się z kontuzją.

Niewiele brakowało, a podczas niedzielnej konferencji walka zostałaby odwołana. Amadeusz ma bowiem kontuzję stopy, jednak organizacja i Adrian „Polak” Polański mocno naciskali na to, by ten wyszedł do klatki.

„Ferrari” w końcu dał się namówić na walkę, jednak na zmienionych zasadach. Zadzwonił do trenera i po konsultacji ogłosił, że nie chce bić się no limit, tylko w normalnym trzyrundowym pojedynku. Podczas konferencji doszło do awantury, kilkukrotnie była zmieniana formuła starcia oraz rywal.

Sprawdź!  Awantura na face-to-face pomiędzy Don Kasjo i Normanem Parke! Interweniowała ochrona [WIDEO]

Rozmowa „Polaka” z „Ferrarim” za kulisami

Adrian Polański nie chciał zgodzić się na małe rękawice i stwierdził, że woli walczyć z „Wiewiórem”. Finalnie Roślik i „Polak” zostali odesłani na rozmowę z prezesem federacji, podczas której również na osobności poszli wymienić między sobą kilka słów.

Starcie na sobotniej gali odbędzie się w normalnym oktagonie na zasadach bokserskich. Zawodnicy nie zawalczą no limit, tylko stoczą trzy rundy po dwie minuty. Ponadto, aby warunki odpowiadały obu zawodnikom, zdecydowano się na rękawice meksykańskie.

W wywiadzie po konferencji „Polak” został zapytany oto, co sądzi o kontuzji „Ferrariego„.

„Czy myślisz, że on mógł się nie zdążyć przygotować, albo zobaczył, że nie jest w takiej formie, jakiej oczekiwał i dlatego chciał zrezygnować?” – spytał dziennikarz.

Polański odpowiedział – „Do tej pory cały czas myślałem, że tak jest.”

Dodając, że za kulisami podczas trwającej wówczas konferencji przed FAME MMA 13 stanął twarzą w twarz z Ferrarim i spytał co jest faktycznym powodem rezygnacji z pojedynku. –Powiem ci tak szczerze. Do tej pory cały czas tak myślałem. Ale stanąłem naprzeciwko niego, spytałem, czy lecisz ku**a w ch*a? Czy nie przygotowywałeś się? Powiedział mi, że to serio kontuzja.”

Polak zaznaczył, że bardzo cieszy się z kompromisu do jakiego doszli i nie będzie wyrażał publicznie swojej prywatnej opinii na temat kontuzji rywala –Publicznie nie będę już szydził z niego, bo zgodził się na tą walkę. C*uj, że nie będzie na takich warunkach jak miało być, czyli MMA full i no-limit, ale ważne, że ta walka się odbędzie i moją prywatną opinię i swoje zdanie zostawię dla siebie.

FAME MMA 13 obejrzymy tylko i wyłącznie po wykupieniu PPV. Cena transmisji na to wydarzenie zaczyna się już od 27,99 zł.

Sprawdź!  Pierwsze słowa Marcina Wrzoska po przegranej z Don Kasjo! Zapowiada odwołanie od werdyktu (VIDEO)

Data: 26 marca, sobota
Godzina: 20:00
Liczba walk: 9 pojedynków
Lokalizacja: Arena Gliwice
Cena PPV: 27,99 zł

-> WYKUP PPV TUTAJ

Jeśli chcesz wykupić dostęp kliknij w poniższy banner.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.