FAME MMA

Parke zawalczy z Kubiszynem na specjalnych zasadach!? Szeliga komentuje: „Zachowałeś się jak szczur. Cała Polska to widziała”

Norman Parke szuka rywala na kolejny pojedynek w federacji freakowej. Tym razem rzucił wyzwanie Mateuszowi „Don Diego” Kubiszynowi.

Stormin” ma za sobą już 5 pojedynków w federacjach freakowych. Walczył dla FAME z „Don Kasjo„, Borysem Mańkowskim, „Popkiem” oraz Piotrem Szeligą, a także stroczył starcie w Prime Show MMA, w którym zmierzył się z Grzegorzem Szulakowskim.

Szeliga mocno o Parke

Teraz na swoich social mediach zaproponował walkę z Mateuszem Kubiszynem, który ma podpisany kontrakt z High League. Irlandczyk w starciu MMA miałby zbyt dużą przewagę, więc zaproponował podobne zasady do tych, które obowiązywały w pojedynku z Piotrem Szeligą.

Pierwsza runda na zasadach boksu, druga w kickboxingu, a ostatnia odsłona w formule MMA. „Don Diego” jak najbardziej jest otwarty na taką walkę i zaproponował limit 88kg, już wcześniej kilkukrotnie wspominał, że chciałby zmierzyć się z pogromcą Piotra Szeligi.

Głos zabrał również sam zawodnik FAME, który nie przepuścił okazji, aby uderzyć w Normana Parke. Jest zły o to, że Irlandczyk obiecał mu rewanż w kickboxingu, jednak został wyrzucony z federacji i dołączył do Prime Show MMA, więc zorganizowanie takiej walki jest niemożliwe.

Sprawdź!  Wielka awantura na face-to-face! Polak pobił się z Natanem! [WIDEO]

– Ty pecie umówiłeś się na dwie walki, jedna na twoich zasadach, druga w K1 inaczej nie wziąłbym tej walki, a Ty jak szczur się zachowałeś. Zresztą cała Polska, to widziała stfu, tak oczywiście, jak dojdzie do tej walki, to będę w narożniku Mateusza i wtedy znowu się zobaczymy. Team Diego.

Źródło: Facebook

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.