High LeagueKSW

Denis odpowiada Omielańczukowi! „Jest je**nym zwykły pajacem! Nie mogę się doczekać spotkania z nim”

Denis Załęcki w ostatnim wywiadzie odpowiedział na słowa Daniela Omielańczuka. Zawodnik KSW stwierdził ostatnio, że kontuzja „Bad Boya” była udawana.

Podczas gali High League 4 doszło do głośnego starcia pomiędzy Denisem i Arturem Szpilką. Niestety pierwszy z zawodników doznał poważnej kontuzji, jednak mimo wszystko zdecydował się wyjść do pojedynku. Walka zakończyła się po kilkudziesięciu sekundach, a Załęcki, krzycząc z bólu, padł na deski i nie był w stanie kontynuować starcia ze względu na swój uraz.

Denis odpowiada Omielańczukowi

Po walce doszło do mocnej wymiany zdań pomiędzy rywalami i Szpilka przyznał, że nie do końca wierzy w kontuzję „Bad Boya„. Podobnie wypowiedział się także jego klubowy kolega Daniel Omielańczuk, który w wywiadzie dla MyMMApl stwierdził:

– Poszedł piecem. Zobaczył, że nic nie wchodzi, no i że Artur zaraz się odpali, trafi go i ubije, więc udał kontuzje. Ja uważam, że tej kontuzji nie było. Nawet jeśli była na treningach, to nie było tak, że on dał backfista i mu coś w tym kolanie strzeliło, tylko wiedział, że już się wystrzelał, że nie ma sensu, bo zaraz dostanie bęcki, to wolał udać kontuzje.

Z tego, co wiem, na drugi dzień w hotelu rano chodził, jakby mu się nic nie stało. Uważam, że to jest słabe. Bo na typa, który uważa się za bardzo takiego, wiesz: prawilniaka, twardego, wiesz, chuligana, to powinien walczyć do końca.

Teraz w programie Aferki Denis został zapytany o wypowiedź zawodnika KSW. W odpowiedzi nie szczędził mu ostrych słów. Zapewnił również, że powtórzy je, kiedy będzie miał okazję spotkać się z Omielańczukiem twarzą w twarz:

Sprawdź!  Bonus BGC załamany po kolejnej porażce. To koniec jego przygody z MMA? "Po prostu usiądę i przemyślę, co dalej"

– Widziałem jego wywiad. Odezwałem się do niego, nie odpisał, ale ja sobie pogadam z nim na żywo. Nie będę z nim robił internetowych przepychanek czy wyzwisk, nie chce mi się, to jest też starszy gość. Ja już sobie z nim porozmawiam na żywo. To jest w chuj nieeleganckie, że ktoś ma kontuzję, a ktoś mówi, że ja udaję. (…) Tak naprawdę ten Daniel Omielańczuk jest jebanym zwykłym pajacem dla mnie i mu to powiem w twarz. Lada moment, już nie mogę się doczekać tego spotkania.

– (…) Lubiłem go jako zawodnika, bardzo mocny zawodnik. Zachował się bardzo nieelegancko. Oczernił mnie w internecie. A że jest z mojego klimatu, to wyjaśnię z nim to na żywo, bo nie pozwolę, żeby jakiś pajac kurwa jakieś afery koperkowe zamiatał, bo nie jestem osobą, która kłamie. Takie rzeczy trzeba tępić i będę tępił.

Źródło: YouTube

Sprawdź!  (VIDEO) "Szalonemu Reporterowi" proponowano walkę z Denisem! "On by mnie zabił. To by były igrzyska dla ludzi"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.