PRIME SHOW MMA

Ostra wymiana zdań pomiędzy Miklaszem i Tyburskim! „Biję się w FEN, GROMDZIE, byłem w finale WOTORE. Poskładam cię w 1 rundzie”

Kacper Miklasz postanowił odpowiedzieć na słowa Pawła Tyburskiego i rzucił mu wyzwanie. Pomiędzy zawodnikami doszło do mocnej wymiany zdań.

Na pierwszej konferencji Prime Show MMA pojawił się Paweł Tyburski. Problem w tym, że organizacja nie ma dla niego rywala. Próbował on między innymi przekonać do walki Mateusza Murańskiego, który ma zmierzyć się z innym przeciwnikiem.

Tyburski, który ma na swoim koncie zwycięstwo z Arkadiuszem Tańculą i porażkę z „Arabem” przyznał, że może walczyć z każdym rywalem. Wielu zawodników bowiem ma odmawiać starcia ze względu na to, że obawia się porażki.

Na te słowa zareagował Kacper Miklasz, który postanowił rzucić wyzwanie Tyburskiemu. Zawodnik znany m.in. z walk na gołe pięści jest przekonany, że błyskawicznie rozprawiłby się z freak fighterem. Biorąc jednak pod uwagę rekord „Polish Machine”, faworytem tej walki byłby raczej Paweł Tyburski.

21-latek przygodę ze sportami walki rozpoczął w ubiegłym roku od starcia na gołe pięści. W tej formule odniósł dwa zwycięstwa i poniósł dwie porażki. Znacznie gorzej radzi sobie w walkach w formule MMA.

Miklasz w klatce stoczył 5 pojedynków i wygrał tylko jedno starcie. Żadna z walk nie wyszła poza pierwszą odsłonę. Był poddawany trzykrotnie i raz przegrał przez TKO. Jedyne zwycięstwo odniósł na MMA-VIP 2. Nie można tego jednak zaliczyć do dużego sukcesu, gdyż walczył z przeciwnikiem, którego rekord to jedno zwycięstwo i 12 porażek.

Sprawdź!  Soroko po porażce na Prime MMA 2: "Myślałem, że zdycham. Jeszcze u lekarzy nie mogłem się wyprostować"

Pomiędzy Tyburskim i Miklaszem doszło do wymiany zdań na social mediach po tym, jak pierwszy z zawodników odpowiedział na rzucone wyzwanie.

– Ziomus bijesz się na swoim podwórku, to się bij 🙏🏻jak będziesz na tyle atrakcyjny dla federacji, dla której możesz przynieść korzyści, nie tylko dlatego, że desperacko prosisz o walkę, próbując mnie zaczepić, a dlatego, że ściągniesz ze Sobą rzesze ludzi i będziesz mistrzem w swojej federacji, to zapraszam 👏 i nie wiesz o czym mówisz, pisząc obsrane gacie 🙂 Idąc tym tokiem myślenia i działaniem, które ty próbujesz uskutecznić to każdy, który trochę potrenuje, będzie myślał, że ubliży freakowi, będzie miał szanse i okazje walki i pokazania się światu😂 i przede wszystkim, że da się sprowokować… – napisał Tyburski.

Wybuchnie aferka i nadzieja na zaistnienie 😂 to taki smutne i prawdziwe, ale nie mam żalu do CB, rozumiem Cię, wielu chciało by być w tym miejscach, gdzie my freaki jesteśmy 💪 Ps. Przyjdzie czas na walkę z zawodowcem, ale takim o którym będzie też słychać😮 bez urazy bracie 🙂 rób wyniki, a kiedyś się spotkamy 🙂 ja mam co robić na swoim podwórku przez jeszcze jakiś czas 👏 piątka i uprzedzam Cię, nie robią na mnie wrażenia zjebane teksty i próby zaczepek 👊 – dodał.

Sprawdź!  Hasbulla chce zawalczyć w Prime Show MMA? "Don Kasjo" zabrał głos! "Tylko z kim go zestawić?"

Miklasz podkreślił, że ma na swoim koncie walki w dużych federacjach i zapewnia, że rozprawi się z Tyburskim w pierwszej odsłonie – Chłopie bije się Fen w gromdzie oraz byłem w finale na wotore, ty mi będziesz mówił, że jestem mało atrakcyjny dla federacji? Poskładałbym cię w 1 rundzie. Mówisz, że jesteś chętny na każdego przeciwnika, to rzuciłem ci wyzwanie, przecież nie odmawiasz wyzwań? Jak nie tu to gdzie indziej możemy dać sobie po mordzie. A kibiców mam bardzo dużo którzy zawsze jeżdżą na każdą galę mi dopingować, wiec bardzo dużo osób przyjedzie obejrzeć, jak składam cię w 1 rundzie. Stań i Walcz jak nie to dalej lataj w pampersie 😢

Tyburski odpowiedział – Narazie skup się na składaniu szaf w domu 💪 piszesz mi o tym gdzie walczysz, a ja Ci mówię o atrakcyjności pod względem zasięgów … nie jesteś @storminnorman6116, który jest atrakcyjny i zasięgowy 🙂 tez zawodowiec i o wiele bardziej utytułowany zawodnik niż Ty 🙂 z nim bym to widział szybciej niż z Tobą wybacz brachu 🙂

Na koniec wymienili jeszcze kilka krótkich wpisów, a Tyburski zapowiedział, że jeśli dojdzie do konfrontacji, to rozprawi się z Miklaszem tak, że ten nie pojawi się więcej na żadnej konferencji ani gali freakowej.

Sprawdź!  (VIDEO) DYMY na konferencji Prime MMA 3! Ostre spięcia między Kapelą i "Bagietką"!

Źródło: Instagram

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.