PRIME SHOW MMA

Paweł Jóźwiak wyjaśnia, czy Kasjusz Życiński jest wspólnikiem Prime Show MMA! „Oprócz KRS istnieją jeszcze…”

Prezes FEN Paweł Jóźwiak zabrał głos w sprawie nowej organizacji i wyjaśnił, czy Kasjusz Życiński rzeczywiście jest właścicielem Prime Show MMA.

28 grudnia odbyła się pierwsza konferencja nowej na polskim rynku federacji. Na samym początku honorowe miejsce zajęła osoba, którą przedstawiono jako włodarza. Wszyscy byli mocno zaskoczeni, kiedy po zdjęciu maski, okazało się, że jest to była gwiazda FAME Kasjusz Życiński.

„Don Kasjo” wyjaśnił, że już po drugiej walce w poznańskiej federacji myślał o tym, żeby otworzyć własny projekt. Zdradził, że chciał podjąć współpracę z Sylwestrem Wardęgą, jednak ten nie był do końca przekonany. Ostatecznie więc Życiński dołączył do Prime Show MMA.

Szybko pojawiły się informacje, że jest on jedynie twarzą nowej organizacji, a jej właścicielami są osoby, które założyły Fight Exclusive Night. W rejestrze KRS możemy znaleźć informację o tym, że spółka należy do Bartosza Szuby i Kamila Birka.

Temat włodarzy postanowił wyjaśnić prezes FEN Paweł Jóźwiak, który od dawna mówił o stworzeniu organizacji freakowej, jednak ostatecznie sam pozostał przy projekcie sportowym. Jóźwiak za pośrednictwem Twittera odpowiedział na doniesienia, że włodarzem miał zostać również Amadeusz „Ferrari”.

Sprawdź!  Fame MMA 17 ZA DARMO - Studio i pierwsza walka. Gdzie oglądać na żywo?

– Nie miał być włodarzem Prime ! Owszem były rozmowy rok temu odnośnie freakowej organizacji i twarzowania. Ale wtedy projekt był dopiero w powijakach. Prime to inna bajka i lewel – napisał prezes FEN.

Nie uczestniczę w tym projekcie. Wycofałem się z uwagi na możliwość rozwoju FEN. Jako frontman nie będę mieć czasu na 2 federacje . Kasjo jest wspólnikiem. Oprócz KRS istnieją jeszcze umowy – dodał.

Źródło: Twitter

Sprawdź!  PRIME SHOW MMA odpowiada FAME MMA i High League! "Szanujemy umowy, pod warunkiem, że nie noszą one znamion niewolniczych"

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.