KSW

(VIDEO) KSW podsumowało miniony rok. Tak wyglądały najlepsze nokauty w 2021!

Największa polska organizacja MMA podsumowała miniony rok. Na kanale YouTube pojawiło się zestawienie najlepszych nokautów, jakie mogliśmy zobaczyć przez ostatnie 12 miesięcy.

W 2021 roku KSW zorganizowało 8 gal. Nie brakowało wielkich sensacji i ciężkich nokautów czy fantastycznych poddań. Zobaczyliśmy 8 pojedynków o mistrzowski tytuł. Aż czterokrotnie pasy zmieniały swojego właściciela.

W minionym roku doszło przede wszystkim do największej walki w historii polskiej organizacji. W grudniu na gali KSW 65 Roberto Soldić stanął do walki z Mamedem Khalidovem o mistrzowski tytuł kategorii średniej. Chorwat już w drugiej rundzie ciężko znokautował legendę KSW.

Jak zdradzili szefowie organizacji, była to najdroższa walka prawdopodobnie w historii europejskiego MMA. Jak ujawniły zagraniczne gazety, na gaże dla Soldicia i Khalidova KSW wydało ponad milion euro.

Największe sensacje, jeśli chodzi o walki mistrzowskie, zobaczyliśmy w dywizji piórkowej i koguciej. W pierwszej z nich na początku roku po niespodziewanym nokaucie tytuł stracił Salahdine Parnasse na rzecz Daniela Torresa. Francuz powrócił na tron na ostatniej gali KSW 65.

Natomiast w kategorii do 61,2 kg Sebastian Przybysz wygrał z niepokonanym od 2017 roku Antunem Raciciem. Następnie obronił tytuł w starciu z Bruno Santosem.

Sprawdź!  [WIDEO] Lom-Ali Eskiev pod koniec pierwszej rundy poddaje Gilbera Ordoneza na KSW 62

KSW na koniec roku postanowiło podsumować ostatnie 12 miesięcy i przypomnieć najlepsze nokauty, których autorami byli Daniel Torres, dwukrotnie Darko Stosić, Ion Surdu, Andrzej Grzebyk, Tomasz Romanowski, Daniel Rutkowski, Mariusz Pudzianowski, Patryk Likus i Roberto Soldić.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.