PRIME SHOW MMA

Najman miażdży Ciosa! Skomentował wycofanie się z walki: „G***o na dwóch łapach. Zwykły oszust”

Marcin Najman zabrał głos w sprawie Adriana Ciosa. W mocnych słowach skrytykował postawę freak fightera, który wycofał się z aż dwóch walk.

W ciągu niecałych dwóch tygodni Cios najpierw zrezygnował z udziału w gali charytatywnej kilka dni przed wydarzeniem. Następnie już podczas gali Prime Show MMA 5 zażądał zmian w kontrakcie i oświadczył, że chce większych pieniędzy. Ostatecznie nie wyszedł do walki i został wyrzucony przez włodarzy z hali.

Od Ciosa szybko odciął się jego kolega Amadeusz „Ferrari” Roślik, który nie ma zamiaru stawać w jego obronie – Cios był moim kolegą, ale nie będę świecił oczami, jak pluje mi chłop w twarz. Napluł mi w ryj. Wiem, że to nie do końca jego wina, bo znam szczegóły. To nie jest tak, że ja mu dam gwiazdkę ku*wa z nieba, a on na nią nasra i narzyga – stwierdził na swoich social mediach.

Teraz w rozmowie z fansportu.pl głos zabrał Najman, który także skrytykował postawę Ciosa. Nie szczędził mu mocnych słów:

– No wyjątkowe gówno na dwóch łapach. Nie wiem, czy jest sens komentować. Tak żenującej sytuacji to… Trzeba sobie odpowiedzieć, że sam się dałem nabrać. Co ja będę oczekiwał, że ktoś się nie nabrał. Zwykły oszust, który oszukał tylu ludzi. Nie tylko, jeśli chodzi o tę walkę. Paskudna persona. 

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.