Clout MMA

Okniński zabrał głos w sprawie walki wieczoru Clout MMA 2! Denis Załęcki skazany na porażkę?

Trener Mirosław Okniński zabrał głos w sprawie main eventu Clout MMA 2. Nie ukrywa, że jest to zbyt duże wyzwanie dla Denisa Załęckiego.

„Bad Boy” powraca po kontuzji i zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. Pojedynek odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Jeśli jednak Załęcki złamie zasady i np. dwukrotnie kopnie, walka przechodzi do pełnego MMA.

Załęcki jest przekonany, że rozprawi się ze swoim rywalem, jednak inne zdanie na ten temat ma środowisko nie tylko zawodowych sportów walki, ale także freak fightów. Pojawiło się wiele głosów, że to ręka znacznie bardziej doświadczonego Omielańczuka powędruje w górę.

Teraz głos zabrał trener Mirosław Okniński, który rozmawiał z „Szalonym Reporterem”. W wywiadzie przyznał, że nie jest mu po drodze z Omielańczukiem, ale mimo wszystko jest to zawodnik na wysokim poziomie. Podkreślił również, że problemem będzie długa przerwa oraz problemy zdrowotne Załęckiego.

– Denis tutaj dobrze trenował, przykładał się. Myślę, że jakby u nas trenował, to bym coś z niego zrobił. Teraz nie widzę tego. Za długo miał przerwę, miał kontuzję. Nie musimy się lubić, ale Omielańczuk to wytrawny zawodnik.

Przy okazji zdradził, że w przyszłości być może Omielańczuk zmierzy się z reprezentantem Akademii Sportów Walki Wilanów, gdyż mają sobie coś do wyjaśnienia:

Sprawdź!  Sukces Clout MMA 2 zależy od walki wieczoru? Denis: "Gdyby mnie nie było..." [WIDEO]

– Tu fajny może być konflikt przyszłościowo. Jak kiedyś Minda poszedł do WCA, to się bili, Omielańczuk go przewrócił, zaczął go bić. Minda mówi, że się poddaje, a ten dalej go bił.

– Denis tutaj dobrze trenował, przykładał się. Myślę, że jakby u nas trenował, to bym coś z niego zrobił. Teraz nie widzę tego. Za długo miał przerwę, miał kontuzję. Nie musimy się lubić, ale Omielańczuk to wytrawny zawodnik. Tu fajny może być konflikt przyszłościowo. Jak kiedyś Minda poszedł do WCA, to się bili, Omielańczuk go przewrócił, zaczął go bić. Minda mówi, że się poddaje, a ten dalej go bił.

Denis Załęcki vs Daniel Omielańczuk – Kursy bukmacherskie

Walki Clout MMA obstawić możecie na stronie i w aplikacji bukmachera eFortuna.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz skorzystać z fenomenalnej oferty powitalnej.

Za samą rejestrację otrzymasz darmowe 20 zł, a a dodatkowe 10 zł doliczone zostanie do depozytu. Oprócz tego trzy pierwsze zakłady obstawisz bez ryzyka! Jeśli trafisz z typowaniem, zgarniasz wygraną. Jeśli nie, Fortuna zwróci ci środki, za przegrane kupony kolejno do 100, 200 oraz 300 zł.

Sprawdź!  Najman sprawi niespodziankę na Clout MMA? "Nigdy nie unikałem trudnych rywali. Konfrontowałem się z Pudzianowskim"

Zarejestruj się i odbierz bonus na Clout MMA

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.