Clout MMA

Alan ocenia formę Denisa: „Nie wiem, czy zły towar bierze. Teraz każdy go…”

Denis Załęcki pojawił się na ostatniej konferencji Clout MMA i wywołał duże zmieszanie w środowisku freakowym. Wiele osób w mocnych słowach skomentowało jego aktualną formę.

„Bad Boy” na kolejnej edycji powróci po trzech porażkach z rzędu i zmierzy się z Danielem Omielańczukiem. W kwietniu przeszedł operację, po której raz pojawił się przed kamerami, po czym na dłuższy czas zniknął z Internetu. Teraz fani mogli zobaczyć go ponownie.

Aktualnie Załęcki przybrał sporo kilogramów, jednak zapowiedział już, że do walki wyjdzie w całkiem innej formie fizycznej. Oświadczył, że zrzuci około 15 kg i będzie świetnie przygotowany do pojedynku bokserskiego z weteranem MMA.

Wiele osób jednak wykorzystało okazję, by wbić szpilkę w Denisa, w tym m.in. „Wielki Bu” czy Artur Szpilka. Głos teraz zabrał również jego były rywal Alan Kwieciński, który rozmawiał z portalem fansportu.pl Stwierdził, że w takiej formie Załęcki nie ma dużych szans na wygraną:

– Jak Denis teraz wygląda. W szoku byłem, tam coś z hormonami nie zagrało czy ch… towar bierze, nie wiem, ale no jednak coś się stało. Ze mną jak się bił, był w najlepszej formie. Teraz każdy go napie…. Zaraz się spompuje albo będzie kłamał, że znowu kolano.

Cały wywiad z Alanem Kwiecińskim obejrzysz – TUTAJ

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.