PRIME SHOW MMA

Don Kasjo uderza w Zadorę i Tyburskiego! „Jest zbudowany na specyfikach. Zdeklasuję go”

Kasjusz Życiński zabrał głos przed swoim kolejnym pojedynkiem w Prime Show MMA. Czeka go duże wyzwanie, ale jest przekonany, że zwycięży.

„Don Kasjo” powraca do klatki po bolesnej porażce z Dominikiem Zadorą. Pojedynkiem odbył się na zasadach boksu, więc „Japoński Drwal” nie mógł korzystać z najmocniejszej broni, czyli swoich kopnięć. Mimo to nie miał żadnych problemów z freak fighterem i go zdominował.

Życiński został brutalnie rozbity przed czasem, ale od razu zaczął mówić o rewanżu. Jest przekonany, że kiedy dojdzie do drugiego starcia, to z łatwością rozprawi się z Zadorą. Teraz zabrał także głos w sprawie kolejnego pojedynku, gdyż czeka go konfrontacja z Pawłem Tyburskim.

Co ciekawe, zawodnik Prime Show MMA twierdzi, że „Tybori” jest lepszy od Zadory. Podkreślił jednak, że mimo wszystko i tak z łatwością go pokona. Przy okazji wywiadu dla TVreklamy w bardzo ostrych słowach wypowiedział się na temat zarówno „Japońskiego Drwala”, jak i Tyburskiego:

– On jest zbudowany na jakichś specyfikach i pokażę to jak go rozpier… Mimo że tę dziewczynkę Tyburską roz…ę, to jest dużo lepszy od Zadory. Dużą radość mieli hejterzy przy ostatnim pojedynku. Jest więcej emocji. Teraz ta walka, każdy, że „Japoński Drwal” mnie zlał, a jestem dużo mniejszy od Pawła, to Paweł mnie zab…e niby. No to zobaczycie, jak go zdeklasuję.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.