Clout MMAFAME MMA

Natan Marcoń odpowiedział Dawidowi Załęckiemu! W mocny sposób reaguje na krytykę

Dawid Załęcki w ostatnim wywiadzie skrytykował zachowanie Natana Marconia. Zawodnika FAME MMA postanowił odpowiedzieć.

Przez ostatnie tygodnie bardzo głośno jest o Marconiu ze względu na jego postawę. Otwarcie atakuje innych freak fighterów, licząc na to, że konflikt zakończy się w klatce. Natan nieustannie uderza m.in. w Denisa Załęckiego, nie szczędząc ostrych słów w jego kierunku.

Przy okazji rozmowy dla fansportu.pl o całą sprawę zapytany został Dawid. Przyznał, że żaden z zaatakowanych zawodników nie powinien dać walki Marconiowi i skrytykował to, jak próbuje prowokować rywali.

Natan postanowił odpowiedzieć za pośrednictwem social mediów. Na Instastories opublikował nagranie z podpisem, że jest to reakcja na wspomniany wywiad Dawida Załęckiego. Freak fighter zamierza kontynuować sposób, w jaki wypowiada się o innych zawodnikach i zapewnia, że nic tego nie zmieni:

– Wy prawilniaki chcecie mieć szacunek, dlatego że ktoś się was boi. To nie na tym polega. To nie są te czasy, żeby kogoś zastraszyć. Ludzie nie powinni się bać coś powiedzieć, skomentować, bo ktoś wyszedł z więzienia i grozi, że coś zrobi. To nie te czasy. Ja jestem idealnym przykładem, który pokazuje, że to, że ktoś jest silny fizycznie, prawilniakiem, to nie znaczy, że może mówić wszystko, na co masz ochotę.

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.