High League

Okniński wywoła kolejną wojnę pomiędzy klubami? Trener Szyszka mocno odpowiada na ataki! „To jest atencjusz. Kiedyś go szanowałem, teraz dla mnie jest klaunem”

Trener Przemysław Szyszka postanowił odpowiedzieć Mirosławowi Oknińskiemu na jego ostatnie komentarze po gali High League 6.

Okniński to kontrowersyjny trener, który niejednokrotnie prowokował czy atakował w mediach innych zawodników, jednocześnie chcąc wystawić do walki swoich podopiecznych. Głośny jest między innymi konflikt pomiędzy jego klubem Akademią Sportów Walki Wilanów a WCA.

Między innymi jest to spowodowane tym, że część jego podopiecznych zdecydowała się przejść do Warszawskiego Centrum Atletyki. Wiele mocnych słów padło w stronę „Jurasa”, między innymi kilkukrotnie wypowiadał się na temat Jana Błachowicza, którego nazwał „nadętą gwiazdą” czy też uderzał w trenerów.

Trener Okniński idzie na wojnę z kolejnym klubem?

Teraz wygląda na to, że Okniński chce wywołać wojnę z Uniq Fight Club. Po ostatniej gali High League 6 w wywiadach skrytykował trenujących tam zawodników. Wypowiedzi trenera znajdziesz w rozmowie z fansportu.pl:

Oberwało się przede wszystkim Marcinowi Dubielowi oraz braciom Tyburskim. W ostatnim wywiadzie dla Filipa Lewandowskiego trener Szyszka postanowił odpowiedzieć na zachowanie Oknińskiego. Przyznał, że stracił do niego szacunek:

Sprawdź!  High League 6. Lexy Chaplin z kolejną wygraną! Zwycięża w drugiej rundzie!

– Ja rozumiem, że Mirek Okniński to jest atencjusz, który szuka atencji w postaci takiej, że atakuje kluby, którym dobrze idzie i takie, które, tak jak my, mają dużo freaków i ta rozpoznawalność jest bardzo duża. Warto zaatakować taki klub, bo podbija wyświetlenia i może swoich sponsorów ogłaszać. Ja jestem zażenowany jego postawą. Jak kiedyś szanowałem tego gościa za to, jaki wkład wniósł w polskie MMA, to teraz dla mnie jest klaunem.

– Druga sprawa jest taka, że to jak on się wypowiada o moich zawodnikach. Nazywa Marcina Dubiela sprzedawczykiem i chorągiewą. Tyburskich, że nie mają poziomu sportowego i tak dalej. Uważam, że to jest uwłaczające i nie powinniśmy się na to godzić.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.