MMA

Największy polski kibic sportów walki? Niewiarygodna kolekcja pamiątek! (VIDEO)

Kamera Fansportu TV dotarła do Szczyrku, gdzie znajduje się lokal pod nazwą Fight Club Pub. Jego właściciel zebrał naprawdę pokaźną kolekcję unikatowych pamiątek związanych zarówno z boksem, jak i MMA tak polskim, jak i światowym.

Fight Club Pub mieści się przy ulicy Myśliwskiej 6 w Szczyrku, województwo śląskie. Lokal w całości poświęcony jest tematyce sportów walki, a oprócz zdjęć pełno jest też unikatowych eksponatów, o które naprawdę trzeba się postarać.

Pomysłodawcą i założycielem miejsca jest Szczepan Lechowicz, który od małego wkręcił się w sporty walki przez film Karate Kid. Później trenował boks i MMA i wpadł na pomysł, by założyć lokal blisko związany z tym światem.

W kolekcji „Lecha” znaleźć można pełno unikatowych eksponatów. Są oczywiście zdjęcia z autografami gwiazd zarówno z Polski, jak i całego świata, ale nie brak też z pozoru niepozornych pamiątek:

Podpis Muhammada Aliego na magazynie Life z 1970 roku to unikat kolekcjonerski. To był podpis zrobiony jeszcze przed Parkinsonem, czyli jego dokładny podpis. Bardzo ciężko zdobyć taki przedmiot – mówił właściciel Fight Club Pub.

Sprawdź!  Cezary Oleksiejczuk o zakończeniu współpracy z Oknińskim: "Trzeba było się spotkać, a nie zrywać kontakt na Facebooku. Planowaliśmy od miesięcy odejście od trenera"

Lechowicz przyznał, że najtrudniej było mu zdobyć podpisy Mike’a Tysona, jednak i to ostatecznie się udało. W lokalu przeważają wyjątkowe pamiątki bokserskie, choć sukcesywnie rośnie ilość zdobyczy związanych ze światem MMA. Oprócz autografów polskich gwiazd, jak Jan Błachowicz, Karolina Kowalkiewicz, czy Joanna Jędrzejczyk są też podpisy Dany White’a, Rondy Rousey, czy Khabiba Nurmagomedova.

Wywiad z założycielem Fight Club Pub i pokaz jego kolekcji zobaczyć możecie poniżej. Szczepan Lechowicz opowiedział też jak i skąd nabywa kolejne pamiątki!

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.