Clout MMA

Denis odpalił się po pytaniu o Szpilkę! Mocne słowa o byłym pięściarzu! [WIDEO]

Artur Szpilka udzielił niedawno dość ironicznie wypowiedział się na temat pojedynku „Don Diego” z Denisem Załęckim. „Bad Boy” odpowiedział byłemu pięściarzowi w Q&A na kanale Fansportu TV.

„Szpila” Załęcki są mocno skonfliktowani od czasu walki w organizacji High League. Pomiędzy nimi padło wiele ostrych słów i nie wygląda na to, by wkrótce miało się to zmienić. Denis już 29 grudnia na Clout MMA 3 zmierzy się z „Wielkim Bu”, ale z chęcią wkrótce zmierzy się ponownie z Arturem Szpilką.

Całą galę obstawisz wyłącznie u bukmachera Fortuna. Dla nowych użytkowników przygotowano fenomenalną ofertę powitalną. Jeśli jeszcze nie posiadacie konta, czeka na was bonus 30 zł za rejestrację i depozyt oraz 3 zakłady (do 100, 200 oraz 300 zł) bez ryzyka! W przypadku przegranej Fortuna zwróci środki na konto gracza.

Zarejestruj się i odbierz bonus na galę Clout MMA 3

TYPKURSYBUKMACHER
Patryk „Wielki Bu” Masiak1.50Fortuna
Denis „Bad Boy” Załęcki2.25Fortuna

W Q&A na kanale Fansportu TV jeden z kibiców poprosił o reakcję Denisa Załęckiego na ostatnią wypowiedź „Szpili”. Były pięściarz stwierdził bowiem, że „Bad Boy” pokonałby „Don Diego” wyłącznie, gdyby ten nie mógł się ruszać i zadawać ciosów. Te słowa zadziałały na Torunianina jak płachta na byka:

Sprawdź!  (VIDEO) Denis Załęcki romantyk! Lexy dostała różę!

– Niech Szpilka się cieszy, że miałem wtedy kontuzję, bo bym mu łeb urwał! KSW już by go wyp…doliło. Jak jest taki mocny i tak uważa – teraz mam walkę z „Bułą”, później 3 miesiące czy 2 będę się do kogoś innego przygotowywał. Niech zrobi walkę w KSW, pewnie teraz przep…doli, zależy z kim będzie walczył. Dostanie Wrzoska, dostanie w pi… w 1. rundzie. Niech da mi rewanż, to mu pokażę, gdzie jest jego miejsce. Okopię mu troszeczkę nóżki, to mu te patyki się połamią. Jest mocny, ale myślę, że jestem w stanie sobie z nim poradzić.

Jakub Hryniewicz

Wielki fan Arsenalu i UFC, dla którego gotów jest zarwać każdą noc. Lubię merytoryczną dyskusję, dobrą kuchnię i długie spacery. Najbardziej jednak kawę, która wiernie towarzyszy przy stukaniu w klawiaturę.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.