High League

Okniński o spotkaniu ze Szpilką za kulisami High League: „Przyszedł, przybił żółwika. Mi się wydaje, że on rozumie, że…”

W miniony weekend odbyła się gala High League 4, podczas której Artur Szpilka zadebiutował na freak fightowej scenie. Były pięściarz zmierzył się z Denisem Załęckim.

Pomiędzy zawodnikami nie było żadnego konfliktu ani złej krwi, jednak dymów nie zabrakło, gdyż zadbał o nie Mirosław Okniński, który przygotowywał „Bad Boya” do walki. Kontrowersyjny trener jest znany z tego, że lubi prowokować przeciwników i próbuje im wejść do głowy.

Trener Okniński o spotkaniu ze Szpilką

Pomiędzy Szpilka i Oknińskim zrodził się konflikt. Trener m.in. na swoich social mediach publikował wpisy, którymi uderzał w byłego pięściarza. Udostępniał nagrania z jego porażek, czy też pisał o tym, że ma doświadczenie w parterze, gdyż wielokrotnie lądował na deskach.

Sam „Szpila” nie chciał angażować się w wymianę zdań i podchodził do tego z dystansem. W wywiadach podkreślał jednak, że żaden trener nie powinien wypowiadać się w taki sposób o zawodnikach. Część kibiców spodziewała się, że dojdzie do konfrontacji, gdy zobaczą się twarzą w twarz.

Do takiego spotkania doszło za kulisami High League 4. Trener Mirosław Okniński opowiedział o wszystkim w rozmowie dla fansportu.pl:

Sprawdź!  WALKA DENISA Z KUBISZYNEM ODWOŁANA! Malik Montana komentuje! "Nie odbędzie się ze względów..."

Widziałem się z Arturem. On siedział, tejpowali mu. My wchodzimy, „Ferrari” się tam rozgrzewał, ja do „Ferrariego” mówiłem, Szpilka przyszedł, przybił żółwika i poszedł. To wszystko. Mnie się wydaje, że on chyba rozumie, że gry medialne muszą być. Później weszliśmy do klatki, ja i mój syn, patrzymy się na Bombę, a on coś tam: spoko, spoko. No ja mówię: spoko. Wydaje mi się, że przed walką jest napięcie, stres, wszyscy chcą wygrać, są przepychanki.

Źródło: YouTube

Bartosz

Od lat prawdziwy fan piłki nożnej. Od 11 roku życia trenuję boks, który jest moim hobby. W wolnym czasie podróżuje. Ulubiony kierunek? Włochy i Francja, ale przede wszystkim uwielbiam wspinaczkę górską i polskie Tatry.

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.